iOS Reklamsız Müzik Uygulaması Önerisi

316332

Hectopat
Yer
127.0.0.1
Daha fazla  
Uzun zamandır Spotify kullanıyordum fakat bir süre premiumsuz kaldım. Bu sürede de reklamlar ciddi manada rahatsız edici olmaya başladı. Reklamsız istediğim müziği dinleyebileceğim alternatifler aramaya başladım.

Vox çok övülen bir seçenekti. SoundCloud'a ait tür listeleri reklamsız dinlenebiliyordu fakat müzik skalası oldukça sınırlı. Normal SoundCloud uygulamasını denemedim.

Sadece reklamsız bir şekilde istediğim müziği dinleyebileceğim uygulama arıyorum. İnternetli olup olmaması önemli değil. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğrenciler için Apple Music. Fiyatı da uygun ve cihazla çok uyumlu çalışıyor.

Öğrenciler için Apple Music. Fiyatı da uygun ve cihazla çok uyumlu çalışıyor.

Üniversite öğrencisi olana kadar 14₺ hmm. Tek tıkla 3 ay denemeyi başlatması baya ilgimi çekti. Spotify yerine kullanılır mı acaba 🤔

Üniversite öğrencisi olana kadar 14₺ hmm. Tek tıkla 3 ay denemeyi başlatması baya ilgimi çekti. Spotify yerine kullanılır mı acaba 🤔
3 ay deneme iyi bir teklif. En azından müzik uygulamasız kalmazsın hocam.

Ben Apple Music’ten başkasına geçemiyorum. Spotify kullanıyordum eskiden.

Bir ürün ücretsizse, ürün sizsinizdir.

Papara Spotify ücretinin yarısını iade ediyor. Öğrenci doğrulaman varsa 4.5 TL'ye Spotify kullanabiliyorsun. Apple Music veya Deezer'da da ilk 3 ay ücretsiz. Onları da deneyebilirsin.
Aynen öyle hocam, Apple Music aldım. Uygulama tasarımı oldukça güzel. Papara kullanmıyordum fakat bu yarısını iade olayı çok rahatlatıcı duruyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı