Reklamsız Müzik Uygulaması Önerisi

Nightmaree0

Hectopat
Arkadaşlar iOS bu konuda neden böyle anlamış değilim her neyse konumuz iOS'u eleştirmek değil, Appstore içinde bulunan çevrimdışı müzik dinleyebileceğim, reklamı olmayan bir program var mı? Spotify önermeyin lütfen.

Hem bedava hem de reklamsız bir müzik uygulaması arıyorsun, doğru mu anladım? Bu ikisi ancak korsan olunca bir araya geliyor.

Apple Music aboneliği bakabilirsin. Tidal var ya da kaliteli ses lazımsa.

Teşekkürler önerilerinizin hepsini okudum bakacağım arkadaşlar, doğru çevrımdışı indirdiğim bir müziği internet açmadan reklamsız dinleyebilirim. En kötü ücret verip reklamsız versiyonunu kullanırım.

Korsan ile yapabilirsin anca bunu (hatta AppValley adlı bir mağaza var, ne kadar yavaş çalışıyor olsa da ücretsiz en iyi mağaza benim kullandıklarım arasında, TutuApp vardı önceden ama onlar da VİP diye bir saçmalığa yöneldiler), korsan uygulama kullanmanızı önermem (IOS'un güvenlik diye kırk takla attığı yerde bir virüs girerse sonu hiç iyi olmaz çünkü telefonda virüs olduğunu anlayamazsınız), indirme yapamıyorsunuz ama arkaplanda oynatma ve reklamsız olduğu için DownTube'yi önerebilirim.

Arkadaşlar reklam çıkarması önemli değil önemli olan sese reklam koymasın. Sağda solda reklam göstermeleri yapabilir varsa öyle uygulama söyleyin lütfern. fakat ben bilgisayar için arıyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı