iOS sürüm nasıl düşürülür?

Ata Sevdikk

Hectopat
Ekim ayından beri orijinal hızlı şarj ile birlikte 14 Pro Max kullanıyorum. Maalesef 16.6 beta 2'yi indirdim ve %95 olan pil sağlığım birden 92'ye düştü. 16.5'in kararlı sürümüne nasıl geçebilirim?

Ekim ayından beri orijinal hızlı şarj ile birlikte 14 Pro Max kullanıyorum. Maalesef 16.6 beta 2'yi indirdim ve %95 olan pil sağlığım birden 92'ye düştü. 16.5'in kararlı sürümüne nasıl geçebilirim?

iTunes üzerinden cihazı kablo ile PC'ye bağladığınızda yedeğinizi alıp cihazı beta olmayan sürüme düşürürsünüz.

Choose an IPSW for the iPhone 14 Pro Max / IPSW Downloads bu linkten iOS 16.5'i indirebilirsiniz. Telefonu iTunes ile yedekleyip daha sonra Restore mod a alıp iTunes'dan shift tuşuna basarak iPhone'a geri yükle diyerek indirdiğiniz dosyayı yükleyebilirsiniz.

Choose an IPSW for the iPhone 14 Pro Max / IPSW Downloads bu linkten iOS 16.5'i indirebilirsiniz. Telefonu iTunes ile yedekleyip daha sonra restore mod a alıp ITunes'dan Shift tuşuna basarak IPhone'a geri yükle diyerek indirdiğiniz dosyayı yükleyebilirsiniz.

Hocam benim elimde de iPhone SE 2020 var 16.5 sürümünden 1.14 sürümüne düşürmek istiyorum ne yapabilirim bir fikriniz var mı attığınız siteden kendi telefonumu buldum ancak 1.14 sürümü yüklenmiyor iTunes ve 3U Tools üzerinden denedim.

Hocam benim elimde de iPhone SE 2020 var 16.5 sürümünden 1.14 sürümüne düşürmek istiyorum ne yapabilirim bir fikriniz var mı attığınız siteden kendi telefonumu buldum ancak 1.14 sürümü yüklenmiyor iTunes ve 3U Tools üzerinden denedim.

Boşuna uğraşmayın hocam sürüm düşüremezsiniz. Maalesef iOS 16'da kalacaksınız. İmzalar kapalı. Kapalı olduğu sürece sürüm düşürülemez.

Sadece yeşil olanları yükleyebilirsin. Apple belli aralıklarla eski sürümlerim imzalarını kapatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı