IOS uygulama ve oyun önerisi

admrc61

Kilopat
Makaleler
3
Selamlar arkadaşlar,

Geçtiğimiz hafta güncel IOS için güncel telefonlardan birine sahip oldum. Şimdi ilk olarak;

1- Olmazsa olmaz, gün içinde hayat kurtaran yada eğlence için günlük takılabileceğin dediğiniz her kategoride uygulama önerilerinizi mutlaka beklerim

2- Metroda, otobüste, iş molalarında oynamaktan keyif alabileceğimiz oyun önerilerinizi de mutlaka beklerim.

İyi günler, iyi forumlar

Uygulama olarak bunlara bakabilirsiniz:

Sesli Sözlük, Google Çeviri
Telegram (arkadaşlarınız kullanmasa bile birçok grup oluyor, ben indirim takip grubuna bakıyorum örneğin)
Brave tarayıcı (Safari reklam engelleyemiyor, bu engelliyor)
BetterSleep (uykuya dalma sorununuz varsa doğa sesleri vs. dinletiyor)
Snapseed (Google'ın foto düzenleme uygulaması)
Documents (PC-iPhone arası dosya aktarımında pratiklik sağlıyor)
Moovit (şehrinizdeki toplu taşımaların saatleri vs.)
Speedtest (internet hızı test etme)
Nike Training Club (spor hareketleri, programlar, setler, videolu olarak hareketlerin gösterimi)
GarageBand (Apple'ın kendi uygulaması, amatörce müzik yapabilirsiniz, gitar bağlayıp efekt aleti olarak kullananlar da var)

Twitter, YouTube (müzik için).
Bu arada Instagram kullanıyosan önermem yine de kullanacağım diyorsan lütfen Reels izleme.
(Shorts için de geçerli.)

Arkadaşlar gelen yorumlarda bilinen popüler (instagram, youtube) gibi öneriler bulunuyor. Ben daha çok farklı şekilde video çekebilecek, duvar kağıdı, en iyi resimdüzenleme gibi kullanılabilir araçlar tarzı uygulama önerileri beklemekteyim.

Günlük kullanımınıza Kestirmeler'i entegre etmenizi şiddetle tavsiye ederim. Biraz kurcalayarak çok basit şekilde işlevsel Widget'lar yapabilirsiniz. Kestirmeler uygulamasında Galeri menüsü de var, oradan işinize yarayacak kestirmeler bulabilirsiniz ya da onlardan esinlenebilirsiniz. Siri ile de uyumlu olduğu için yaptığınız kestirmenin adını söyleyerek uzaktan kontrol de sağlanabiliyor. Bunun dışında yine Kestirmeler uygulamasının içinde Otomasyon seçeneği de var. Örneğin her gün akşam saat 6'da şu kişiye mesaj at ya da telefonu şarja taktığımda şu işlemi yap. Otomasyon ile kestirme de çalıştırılabiliyor. Kısacası çok eğlenceli çok kapsamlı bir sistemi var hiç kullanmadıysanız denemenizde fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı