Çözüldü iOS WhatsApp sohbet yedeği hazırlanıyor olarak kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sohbeti yedekle dediğim zaman hazırlanıyor kısmında kalıyor. Wi-Fi ile de kendi hücresel internetim ile de denedim fakat olmuyor. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• 467976AD-0FA0-4206-83DD-9EED277B6291.png
    467976AD-0FA0-4206-83DD-9EED277B6291.png
    124,6 KB · Görüntüleme: 120

Aynı sorunu yaşadım. Şu anda ara ara hazırlanıyor olarak kalıyor fakat İCloud Drive eş zamanlamayı kapatıp açtığımda genel olarak düzeliyor. Sorunu WhatsApp üzerinden ilettim ve inceleyeceklerini düzelteceklerini söylediler. Düzeltildiğine dair dönüş olmadı fakat bu görüşmeden sonra bir kısım düzelme mevcut.

Bu arada yakın zamanda Whatsapp hesabınıza Android biz cihaz üzerinden giriş yaptınız mı?

Aynı sorunu yaşadım. Şu anda ara ara hazırlanıyor olarak kalıyor fakat İCloud Drive eş zamanlamayı kapatıp açtığımda genel olarak düzeliyor. Sorunu WhatsApp üzerinden ilettim ve inceleyeceklerini düzelteceklerini söylediler. Düzeltildiğine dair dönüş olmadı fakat bu görüşmeden sonra bir kısım düzelme mevcut.

Bu arada yakın zamanda Whatsapp hesabınıza Android biz cihaz üzerinden giriş yaptınız mı?
Hocam android kullanıyordum iphone alınca bu telefona yedekleme yaptım. Ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

Geri
Yukarı