IOS'den Windows'a fotoğraflar eksik geliyor

TheMarksman

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi, iPhone telefonumu PC'ye USB üzerinden bağlıyorum ve fotoğrafları tek tek almaya çalışıyorum. DCIM klasörlerini sağ tıklaıp almaya çalıştığımda zaten hepten duruyor ve "Sisteme bağlı bir aygıt çalışmayı durdurdu" hatası veriyor.

DCIM klasörünün içindeki klasörleri tek tek alıyorum, bu sefer de eksik geliyor fotoğraflar. Klasörde 170 fotoğraf varsa, hepsini seçip kopyalayıp yapıştırıyorum bilgisayara ve 140-150 tanesi falan geliyor. Bunun nedeni nedir? Çözümü var mı?

Not: Kablom orijinal ve neredeyse hiç kullanmıyorum bozuk olamaz.

Başlıkta belirttiğim gibi, iPhone telefonumu PC'ye USB üzerinden bağlıyorum ve fotoğrafları tek tek almaya çalışıyorum. DCIM klasörlerini sağ tıklaıp almaya çalıştığımda zaten hepten duruyor ve "Sisteme bağlı bir aygıt çalışmayı durdurdu" hatası veriyor.

DCIM klasörünün içindeki klasörleri tek tek alıyorum, bu sefer de eksik geliyor fotoğraflar. Klasörde 170 fotoğraf varsa, hepsini seçip kopyalayıp yapıştırıyorum bilgisayara ve 140-150 tanesi falan geliyor. Bunun nedeni nedir? Çözümü var mı?

iCloud kullanın hocam.

Hocam kopyala yapıştır şeklinde almaya çalışıyorsunuz, öyle problem yaşarsınız. Windows-Apple uyumsuzluğu var.

Doğrudan iTunes'a bağlayıp paylaşım ve eş zamanlama metotlarıyla çekmeniz lazım.

Ayrıca şu video da faydalı olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

IPhone'lardaki bazı fotoğraflar Windows'a aktarılamıyor diye biliyorum bende denemiştim dosya formatı falan değişik oluyor

Geri
Yukarı