IOS'ta WhatsApp'ta silinen mesajlar yedekleniyor

Firat Akdogan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. WhatsApp da sohbetlerimi düzenlemeden önce yedekleme boyutu 900 MB küsurdü ben gereksiz mesajları sildim sohbetleri düzenledim fakat yedekleme boyutu yine olduğu gibi 900 MB civarında. Ben pek anlayamadım WhatsApp bütün mesajları yedekleye yedekleye mi gidiyor? Yoksa sohbetteki mesajları mı yedekliyor? Ben bunu sıfırlayıp sadece şu anki mesajları nasıl yedekleyebilirim? Teşekkürler.

Siz yedekleyin veya yedeklemeyin ,whatsApp hergun saat 02.00 da mevcut verileri telefona yedekler.

Bu size sorulan soru içinde geçerli. Henu soruyorya whatsapp mesajlarınızı ne sıklıkla yedeklesin diye , sizde Aslayı seçiyorsunuz aka bu yalandan ibaret.

Hocam ben yedeklemesini istiyorum zaten fakat mevcut sohbetleri yedeklemesini istiyorum. Şu an 3 5 sohbet kaldı o da 1 GB kadar yer kaplamaması lazım. Umarım anlatabilmişimdir.

Hocam ben yedeklemesini istiyorum zaten fakat mevcut sohbetleri yedeklemesini istiyorum. Şu an 3 5 sohbet kaldı o da 1 GB kadar yer kaplamaması lazım. Umarım anlatabilmişimdir.
Androidde belli bir klasörde bulunuyor silmek kolay ancak İos icin bilmiyorum malesef bir silip tekrar yükleyin .

Geri
Yukarı