WhatsApp'ta silinen mesajlar geri getirilebilir mi?

@eslemtuna089, açıklayayım: Bu modlu WhatsApp ile WhatsApp'da pek mümkün olmayan şeyler yapabiliyorsunuz. Hatırladığım kadarıyla karşı taraf mesajını silse de görebiliyorsunuz, aynı şekilde silinen hikâyeler de öyle. WhatsApp Aero kullanabilirsiniz de gördüğüm kadarıyla iPhone cihaz kullanıyorsunuz. iOS işletim sisteminde çalışmıyordu diye hatırlıyorum da emin değilim.

@eslemtuna089, açıklayayım: Bu modlu WhatsApp ile WhatsApp'da pek mümkün olmayan şeyler yapabiliyorsunuz. Hatırladığım kadarıyla karşı taraf mesajını silse de görebiliyorsunuz, aynı şekilde silinen hikâyeler de öyle. WhatsApp Aero kullanabilirsiniz de gördüğüm kadarıyla iPhone cihaz kullanıyorsunuz. iOS işletim sisteminde çalışmıyordu diye hatırlıyorum da emin değilim.

Bilgisayarım iOS, telefonum Android modlu falan bilmiyorum inanın 😂 herkeste olan WhatsApp'ı kullanıyorum yani normal WhatsApp kafamı karıştırdınız skfksk normal olanlarda takip riski var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
@eslemtuna089, bu 37588]@eslemtuna089[/USER], bu takip riski nedir? Takip riski demenizden hiçbir şey anlayamıyorum.

Herhangi birisi "telefon numaramız" ile sadece, bizim WhatsApp mesajlarımıza erişebilir mi? Bunun için yazılım program vs gördüm ama işe yarıyor mu hani böyle bir risk var mı WhatsApp mesajları takip edilebilir mi?

Telefonunuzda zararlı yazılım yoksa bunları kafaya takmanıza gerek yok.
Zararlı bir yazılım yok ama para karşılığı yapılabiliyormus bir sistem, yazılım ile uzaktan o yüzden tedirgin oldum 🥲

iOS işletim sisteminde Watusi (güncel olanı watusi 3) var. Jailbreak ile WhatsApp'ı silmeden yükleyebiliyorsunuz. Ama dediğiniz gibi yüklü değilken gelen mesajları göstermiyor.
Denemedim ama Android cihazlarda yerel sohbet yedeği varsa belki modlu WhatsApp ile geri getirilebilir. Ama şu anki Android WhatsApp modlarının birbirinin neredeyse aynısı olduğunu unutmayın. En fazla ufak 1-2 özellik farkı oluyor böyle büyük özellikler olmuyor. Aynı yedekleme sistemini kullanıyorlar aynı arayüzlere sahipler...

Herhangi birisi "telefon numaramız" ile sadece, bizim WhatsApp mesajlarımıza erişebilir mi? Bunun için yazılım program vs gördüm ama işe yarıyor mu hani böyle bir risk var mı WhatsApp mesajları takip edilebilir mi?🥲

O İsrail yapımı pegasus için söyleniyor. Kesin var dersem moderatör arkadaşlar hemen "yanlış bilgi" yazacağından öyle olduğu çoğu kişi tarafından söyleniyor diyelim. Ama böyle bir açık olursa sıradan bir insanla uğraşacaklarını sanmıyorum. Devlet büyüğü vs. olmadıkça böyle şeylerden korkmaya pek de gerek yok.

iOS işletim sisteminde watusi (güncel olanı watusi 3) var. Jailbreak ile WhatsApp'ı silmeden yükleyebiliyorsunuz. Ama dediğiniz gibi yüklü değilken gelen mesajları göstermiyor.
Denemedim ama Android cihazlarda yerel sohbet yedeği varsa belki modlu WhatsApp ile geri getirilebilir. Ama şu anki Android WhatsApp modlarının birbirinin neredeyse aynısı olduğunu unutmayın. En fazla ufak 1-2 özellik farkı oluyor böyle büyük özellikler olmuyor. Aynı yedekleme sistemini kullanıyorlar aynı arayüzlere sahipler...

O İsrail yapımı pegasus için söyleniyor. Kesin var dersem moderatör arkadaşlar hemen "yanlış bilgi" yazacağından öyle olduğu çoğu kişi tarafından söyleniyor diyelim. Ama böyle bir açık olursa sıradan bir insanla uğraşacaklarını sanmıyorum. Devlet büyüğü vs. olmadıkça böyle şeylerden korkmaya pek de gerek yok.

Sıradan bir insan, sıradan bir insan için kullanabilir mi peki bu yazılımı, programı vs? Olsa bile eminim ki çok pahalıdırlar. Ben bizim şartlarımızda mesela herhangi bir arkadaşımız bu takibi yapabılır mı yaptırabilir mi bunu merak ediyorum ücret verip.

Sıradan bir insan, sıradan bir insan için kullanabilir mi peki bu yazılımı, programı vs? Olsa bile eminim ki çok pahalıdırlar.

Sanmıyorum. Sadece İsrail'in yakın olduğu devlet büyüklerine satıyorlar diyorlar. Örnek veriyorum senin hacker arkadaşın var ve böyle bir açık buldu, sana yapmayı öğretse sen de yapabilirsin tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı