iOS'tan Android'e WhatsApp aktarımı

İşletim sistemi
Windows 11

godluci

Kilopat
Daha fazla  
iPhone 6 telefonumdan Lenovo K6 Note cihazına WhatsApp'ı direkt aktarım yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Yazılımlar eski biri iOS 12, diğeri Android 7.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yedeklemeyi yapıyorum Google Drive'ya ama Android'e geçince bulmuyor yedeği indirmiyor.
Bulmaz çünkü yanlış bilgilendirildiniz, öyle bir geçiş resmi yollardan henüz yok. Paralı 3. parti uygulamalar gerektiriyor. Resmi olarak sadece iPhone’dan Android’e ve belli Samsung modellerinde kabloyla aktarım yapılabiliyor. Dediğiniz iki cihaz arasında olmaz.

Bulmaz çünkü yanlış bilgilendirildiniz, öyle bir geçiş resmi yollardan henüz yok. Paralı 3. parti uygulamalar gerektiriyor. Resmi olarak sadece IPhone'dan Android'e ve belli Samsung modellerinde kabloyla aktarım yapılabiliyor. Dediğiniz iki cihaz arasında olmaz.
Bilmiyorum hocam ben internetin ve Technopat'ta açılmış konuların yalancısıyım. Google Drive üzerinde yedekleme yaptıktan sonra Android tarafına geçince WhatsApp'ın bu yedeği algıladığı söylenmiş ve önceki konularda yanlış bilgi olarak işaretlenmemiş. Ayrıca attığım linkte nasıl yapıldığı da yazılmış denemediğim için olup olmadığını bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı