IP adresi değişme sorunu

furk4nn

Kilopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar sorunum bugün baş göstermeye başladı veya ben yeni yeni fark ediyorum. IP sorguladığımda şu sonuca ulaşıyorum.

Your IPv4 Address Is:
66.249.93.133
Your IP Details:
ISP:Google
Services:None Detected
City:Belgrade
Region:Central Serbia
Country:Serbia
[TBODY] [/TBODY]

IP adresimin son basamağı (133) sürekli değişiyor. Arkadaşlar hiçbir şey anlamadım. Android sürümü 5 bu arada. Ek olarak telefonu kapatıp açtığımda uygulamalar açık kalıyor kapanmıyorlar geçmişteki ve arka plandaki uygulamalar. Bu normal bir şey mi çünkü daha önce bilmiyordum inanın. Son günlerde bir virüs yaygınmış. Telefonun kapanmasına izin vermiyormuş. Nasıl bir çözüm üretebilirim veya nasıl bir yol izlemeliyim, değerli dostlar?

Ek: Google gerçek ip adresimi saptayabiliyor ip diye aratınca.

Arkadaşlar sonunda bir çözüm bulabildim. Chrome ile ilgiliymiş tamamen. Veri tasarrufu modu açık olduğunda böyle bir durumla karşılaşıyormuşuz. Cevap arayan arkadaşlara duyurulur. İkinci ve son sorum ise şu:
Ek olarak telefonu kapatıp açtığımda uygulamalaraçık kalıyor kapanmıyorlar geçmişteki ve arka plandaki uygulamalar. Bu normal bir şey mi çünkü daha önce bilmiyordum inanın. Son günlerde bir virüs yaygınmış. Telefonun kapanmasına izin vermiyormuş. Nasıl bir çözüm üretebilirim veya nasıl bir yol izlemeliyim, değerli dostlar?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı