IP adresi ile ne yapabilirler?

Canını sıkma en fazla DDoS atarlar onu da modemi kapatıp açarak ıpni değiştirebilirsin. Kapatıp açmak yerine resetlemek istersende genellikle arkasındaki küçük deliğe toplu iğne sokup 3 saniye bekletmen yeterli olur.

Sanırım bir video atıyorlar onu açınca da ellerine IP geçiyor son zamanlarda insanlar böyle uygulamalara meraklandı.

O zaman dış ıpdir modemi kapatıp açarsa hiçbir sorunu kalmaz kafası rahat olsun.

Olurda yaparlarsa diye diyorum yapamazlar ama hadi tuttu diyelim yaptıkları yasa dışı verin polise sonra abi çekmeye başlarlar 😃

Canını sıkma en fazla DDoS atarlar onuda modemi kapatıp açarak ip ni değiştirebilirsin.Kapatıp açmak yerine resetlemek istersende genellikle arkasındaki küçük deliğe toplu iğne sokup 3 saniye bekletmen yeterli olur.

Sanırım bir video atıyolar onu açıncada ellerine ip geçiyor son zamanlarda insanlar böyle uygulamalara meraklandı.
hocam valla adam diyor bilen birine attım bilen biri neler yapabilir telefona modeme pcye kameraya erişebilir mi

Dış IP ise modemi aç kapa yap değüşür IP yerel IP ise aynı ağda olmadığı sürece bir şey yapamaz ya da port yönlendirme yapmadan ama port yönlendirme sadece statik IP ile yapılır statik IP de paralı diye biliyorum sizinki dinamik IPdir modemi aç kapa yap bir halt yapamazlar.

Neredeki IP nizi aldılar nasıl aldılar.
Pcde attığı linke tıkladım

Bir de hocam tavsiye güvenmediğiniz yerlere tıklamadan önce VPN kullanabilirsiniz ama kaliteli VPN'ler mesela tor ağını kullananlar olabilir ama tavsiye etmem supervpn gibi gibi uygulamalar kaliteli oluyor.

iPhone kullanıyor iseniz geçmiş olsun orada VPN bulmak zor düzgün olanlar da paralı.

Bir de hocam tavsiye güvenmediğiniz yerlere tıklamadan önce VPN kullanabilirsiniz ama kaliteli VPN'ler mesela tor ağını kullananlar olabilir ama tavsiye etmem supervpn gibi gibi uygulamalar kaliteli oluyor.

iPhone kullanıyor iseniz geçmiş olsun orada VPN bulmak zor düzgün olanlar da paralı.
artık full vpnle gezerim sanırım

Hocam vallahi adam diyor bilen birine attım bilen biri neler yapabilir telefona modeme PC'ye kameraya erişebilir mi?

PC'de attığı linke tıkladım.

Hocam zorlasalar en fazla tarayıcıya keylogger koyarlar ama dediğimiz gibi modemi kapatıp açınca IP değişir hatta telefondan Wi-Fi'yi kapatıp açsanız bile değişir ama değişmesini garanti yapmak için modemin fişini çekip takın.

hocam bir de adam bilen biri var bu işleri diyor hani pcme telefonuma ya da ailemin cihazlarına felan girebilir mi modemden modeme girip

Hocam zorlasalar en fazla tarayıcıya keylogger koyarlar ama dediğimiz gibi modemi kapatıp açınca IP değişir hatta telefondan Wi-Fi'yi kapatıp açsanız bile değişir ama değişmesini garanti yapmak için modemin fişini çekip takın.

Tamamdır hocam teşekkür ederim.

hocam valla adam diyor bilen birine attım bilen biri neler yapabilir telefona modeme pcye kameraya erişebilir mi

Pcde attığı linke tıkladım
Dostum senden aldıkları ip internet ipsi ise modemi resetlersen sorun kalmaz ama aldıkları ip bilgisayarın ip si ise ne yapabilirler orasını bende bilmiyorum. İstersen bi araştır yanlış yönlendirmeyeyim seni.

Hocam bir de adam bilen biri var bu işleri diyor hani PC'me telefonuma ya da ailemin cihazlarına falan girebilir mi modemden modeme girip.

Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Bu işler o kadar kolay değil hocam hacker lığın %80'ni 90 nı sosyal mühendislik tir siz atıyorum hackersiniz hedef hakkında ne kadar çok şey bilirseniz o kadar kolay kırarsınız ama böyle işi bilen birine verdim çocuk Termux kullanıyor falan bu işler Termux'tan falan olacak işler değil telefonlarda PC'deki işlemci gücü günümüzde hala bulunmuyor denebilir.

Termux gibi uygulamalar da zaten atıyorum bir Kali Linux etmiyor çoğu şeye desteği yok zaten.

Büyük ihtimalle size küçük bir şantaj yapacak aklı sıra kullanacak sizi ama haberi yok ki Technopat üyesisiniz 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı