IP adresi ile ne yapılabilir?

Hocalarım merhaba, Discord'da bir tane sunucuya girmiştim kanalları görmek için verify istiyordu yaptım arkadaşıma sunucuyu attım dedi sen kimi kandırıyon falan. Ben de şaşırdım ne dedim IP falan loglanıyor verify yapınca diyordu. Korkmaya başladım bir şey olur mu IP'im giderse?
Konum, Cihaz Tanımlama, İnternet Trafiği, DDoS Saldırıları ve Yasa Dışı Faaliyetler gibi şeyler yapılabilir.

Konum, Cihaz Tanımlama, İnternet Trafiği, DDoS Saldırıları ve Yasa Dışı Faaliyetler gibi şeyler yapılabilir.
Hiçbir şey olmaz. Boş internet efsaneleri. Ben mesela CS 1.6'da adminken insanların IP adresini görüp, ban atabiliyordum. Şimdi ben bunların bilgisayarlarına erişebilen, onlara DDoS saldırısı yapabilecek biri miyim? :D

Hiçbir şey olmaz. Boş internet efsaneleri. Ben mesela CS 1.6'da adminken insanların IP adresini görüp, ban atabiliyordum. Şimdi ben bunların bilgisayarlarına erişebilen, onlara DDoS saldırısı yapabilecek biri miyim? :D
Bazı DDoS programları ile IP adresine DDoS atabilirsiniz.

En fazla ping atarlar.

DDoS atılınca internet bağlantısı kesilir veya yavaşlar.

Bazı DDoS programları ile IP adresine DDoS atabilirsiniz.

DDoS atılınca internet bağlantısı kesilir veya yavaşlar.

Kullandığın IP adresi sana ait bile değil. Aynı IP'yi aynı anda 100 kişi kullanıyor. Neye göre cihaz, konum tanımlama, DDoS saldırısı yapılacak?

@MamiDigital @kingyiğit123 madem çok biliyorsunuz alın anlık IP adresim. İstediğiniz saldırıyı yapın bakalım yapabiliyormuymuşsunuz. :D
1711387736830.png

Yeni konular

Geri
Yukarı