IP adresi nasıl değişir?

mucooh

Centipat
Daha fazla  
İnterneti kapatıp açtığımda IP değişiyor ama sürekli değiştirdiğim için daha önceden kullandığım.
IP adresi yine geliyor CMD kullanarak bakıyorum sadece son sayı değişiyor daha önceden kullanmadığım.
IP adresini nasıl ayarlayabilirim?

İnterneti kapatıp açtığımda IP değişiyor ama sürekli değiştirdiğim için daha önceden kullandığım.
IP adresi yine geliyor CMD kullanarak bakıyorum sadece son sayı değişiyor daha önceden kullanmadığım.
IP adresini nasıl ayarlayabilirim?
Maalesef genelde benzer IP adreslerini size atarlar. Ancak vpn veya diğer yöntemleri kullanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

Modeminiz statik IP kullanıyor bu yüzden modemi kapatıp açtığınız zaman veya cihazı yeniden başlatılırsa yeni bir IP adresi ile karşılaşamazsınız size verilen birkaç MAC adresi ile manuel IP değişikliğini uygulayabilirsiniz.

Modeminiz statik IP kullanıyor bu yüzden modemi kapatıp açtığınız zaman veya cihazı yeniden başlatılırsa yeni bir IP adresi ile karşılaşamazsınız size verilen birkaç MAC adresi ile manuel IP değişikliğini uygulayabilirsiniz.
hayır ip değişiyor ama önceden kullandığım ip yine geliyor daha önce kullanmadığım ip adresi kullanmam lazım

Tam olarak bilmiyorum. Ancak şunu sorayım, statik IP mi kullanıyorsunuz Dinamik IP mi?
dinamik galiba ip adresim sabit kalmıyor kapatıp açtığımda

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı