IP Adresim Başkasının Eline Geçmiş Midir?

• Konuyu başlatan Jiw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 12B
Bunu yapabilecek bilgiye sahip insan kolay kolay bulunmaz, Yapsa dahi gizli bir biçimde yapamaz ve yasal olarak suçtur.
FBI databaseini leaklemiyorsun. Open port attack yapıyorsun. 1 saatini alır, firewall varsa süre uzar. Bypass etmen lazım çünkü.
Bunu yapan adam sence suç olduğunu bilmiyor mu? :D

Son düzenleme:
Bunu yapabilecek bilgiye sahip insan kolay kolay bulunmaz, Yapsa dahi gizli bir biçimde yapamaz ve yasal olarak suçtur.
Çok kolay bir şeydir kısa şekilde özetliyorum dalga geçen arkadaşlarda okursa sevinirim Port 5900 dan sızmak port 5900 vnc portudur ve vnc şudur: VNC (Virtual Network Computing), grafiksel olarak kullanılan uzaktan erişim için kullanılan bir protokoldür. Sizlerin klavye, mouse(fare)'nuzu alarak bağlandığınız makineye aktarıyor. Bu şekilde karşı bilgisayarı kullanabiliyorsunuz hemde root yetkisinde. Bu işlemi parrot temalı lunix için anlatıcam önce bulduğunuz ıp yi terminale bir komut yazdıktan sonra zenmap adlı programdan açık portu tarıyoruz port açıksa ardından msfconsele kodu kullanıcaz ardından vnc exploit tarıcaz bu işlem 2 dk sürmekte ardından çıkan exploiten işimize yarıyacak olan exploiti (2) seçtikten sonra ayarlardan 1 2 ayar değiştirip saldırı işlemini başlatıyoruz brute force (kaba kuvvetle) kullanarak özel bir sistem değilse yaklaşık 5 dakika içinde vnc portunun şifresi elimize düşeçektir bu sayede karşı tarafın bilgisayarına erişmiş olaçağız .

Bazı yerleri ayrıntı vermedim kodları filan çünkü kötü amaçlarla kullanılabilir ve ban yemek istemiyorum. Birde dalga geçmek yerine doğru bir şekilde uyarmanız daha mantıklı olurdu.
Ip kullanılarak bilgisayarın her türlü portuna erişebilirler
Mesajımı yanlış bilgilendirmeden kaldırırsanız sevinirim .

Son düzenleme:
Kaliteli bir AV kullanıyorsanız, sorun olacağını düşünmüyorum. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı