IP adresim ele geçirildi

Değiştirse ne olur? Değiştirmese ne olur? ıp adresinden önemli bilgi veri toplanmıyormuş konuyu açtım herkes öyle dedi.

IP adresini değiştiğinde o kişide güncellenmez tabii ki. O kişi IP ile maksimum senin adresini görebilir o da büyük ihtimalle yanlış olacaktır. Zaten %99 ihtimalle IPv4 kullanıyorsun bu da demek oluyor ki IPv4 ipleri Dünya'da tükendiğinden dolayı zaten IP adresin başka birisininkiyle aynı. İçin rahat olsun. IP'ni biri çaldı diye korkma, modemini kapat aç keyfine bak. Her gelen linke de tıklama.

IP adresini değiştiğinde o kişide güncellenmez tabii ki. O kişi IP ile maksimum senin adresini görebilir o da büyük ihtimalle yanlış olacaktır. Zaten %99 ihtimalle IPv4 kullanıyorsun bu da demek oluyor ki IPv4 ipleri Dünya'da tükendiğinden dolayı zaten IP adresin başka birisininkiyle aynı. İçin rahat olsun. IP'ni biri çaldı diye korkma, modemini kapat aç keyfine bak. Her gelen linke de tıklama.
Eyvallah reis ama mobil veri açıktı yani adam mobil veri açık iken benim IP yi aldı ama değiştime yönetimi buldum uçak modunu aç kpa yapınca oluyor.

Hiçbir şey olmaz IP adresin ile en fazla ülke, il, ilçe öğrenilebilir
Modemi kapat 1-2 DK bekle geri aç IP adresin yenilenir.
Modeme reset atarak da ip adresin yenilenir diye biliyorum.

Hiçbir şey olmaz IP adresin ile en fazla ülke, il, ilçe öğrenilebilir.
Modemi kapat 1-2 DK bekle geri aç IP adresin yenilenir.
Modeme reset atarak da IP adresin yenilenir diye biliyorum.

Statik IP değilse yenilenir statik ise servis sağlayıcınızı arayıp statik IP nizi yenilemelerini isteyin.

Geri
Yukarı