İp ile kaş alınırsa ne olur?

İple kaş almak, ağdayla kaş alma yöntemi ile kıyaslandığında daha hızlı kaşların çıkmasına neden olur. Ağda, tüyleri kökten aldığı için tekrar yeni tüyün uzaması zaman alır. İple kaş almak, kaşı sadece deri üzerinden almasını sağlar. Bu nedenle kaş daha hızlı uzayacaktır.

İple kaş almak, ağdayla kaş alma yöntemi ile kıyaslandığında daha hızlı kaşların çıkmasına neden olur. Ağda, tüyleri kökten aldığı için tekrar yeni tüyün uzaması zaman alır. İple kaş almak, kaşı sadece deri üzerinden almasını sağlar. Bu nedenle kaş daha hızlı uzayacaktır.

Ben iple aldırdığımda kaş 5 haftada falan çıkıyordu. Peki ip ile alınan kaş kalınlaşır mı yoksa daha mı ince çıkar?

Abicim şu aleti öğrenin, kullanın. İp ne Allah aşkına, kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz?

images (7).jpeg

Oldu olacak sallanan dişini iple bağlayıp bağladığın ipi de bir kapı koluna bağla. Sonra da bir tanıdığından yardım al da dişini çıkartmaya yardım etsin. Kesim yöntemi ile kıl uzaması arasında bir bağlantı yok. Daha çok falan uzamaz.

Bence kendiniz almayın zira ip kullanımını kendiniz gerçekleştirecekseniz bayağı zorlanırsınız ayrıca yanlış alınma ihtimali var.

Böyle bir kategori olduğuna göre bu forumda sadece teknoloji yok.

Böyle bir kategori olduğuna göre bu forumda sadece teknoloji yok.

Abicim şu aleti öğrenin, kullanın. İp ne Allah aşkına, kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz?

Eki Görüntüle 1745625

Oldu olacak sallanan dişini iple bağlayıp bağladığın ipi de bir kapı koluna bağla. Sonra da bir tanıdığından yardım al da dişini çıkartmaya yardım etsin. Kesim yöntemi ile kıl uzaması arasında bir bağlantı yok. Daha çok falan uzamaz.

Cımbız'ı denedim kaşı kalınlaştırıyor. O yüzden ip kullanıyorum.

Bence kendiniz almayın zira IP kullanımını kendiniz gerçekleştirecekseniz bayağı zorlanırsınız ayrıca yanlış alınma ihtimali var.

Kendim almıyorum. Eski erkek berberi bir tanıdığımız var. Onunla görüştükçe ona aldırıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı