Çözüldü IP Logger nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

muhammedst_35

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Discord da arkadaşım bana IP logger diye bir link yolladı bende bastım önüme hiçbir şey çıkmadı sonra araştırdığımda IP bilgilerimizin çalındığını gördüm. Bu doğru mu?
(Tablet üzerinden linke girdim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tam olmasada adres bilgilerinizi falan gösteriyor. Gerçek arkadaşınız mı yoksa sanal mı?
Sanal hocam
Hocam IP sorgulamadan gercek adresinizi bulabilir ve modeminizde DDoS atabilir (DDoS aşırı fazla paket) gönerir ve internetin yavaşlamasını sağlar modeme reset atarsanız hiçbir sorun olmaz.
Aç kapa yaptım hocam.

IP bilgileri modemi aç kapa yapınca sıfırlanıyor modemi aç kapat.
Sağolun hocam.

Merhaba arkadaşlar, Discord da arkadaşım bana IP logger diye bir link yolladı bende bastım önüme hiçbir şey çıkmadı sonra araştırdığımda IP bilgilerimizin çalındığını gördüm. Bu doğru mu?
Bir linke tıklarsan karşı kişiye IP adresin gidiyor. Ancak IP adres ile bir şey yapamazlar.

İp logger dediği budur evet, statik IP niz yok ise modemi açıp kapatın IP adresiniz değişir sıkıntı olmaz, zaten maximum yapacağı aşırı fazla paket göndermek (DOS) veya konumunuzu bulmak. DOS atsa yasa dışı, atamaz konumu bulsa desek en az 1km ıskalar yani hiçbir sorun yok merak etmeyin.

Tam olmasada adres bilgilerinizi falan gösteriyor. Gerçek arkadaşınız mı yoksa sanal mı?

IP ile bişey yapamazlar zaten. Modemi kapat aç düzelir.

Değişir*

İp logger dediği budur evet, statik IP niz yok ise modemi açıp kapatın IP adresiniz değişir sıkıntı olmaz, zaten maximum yapacağı aşırı fazla paket göndermek (DOS) veya konumunuzu bulmak. DOS atsa yasa dışı, atamaz konumu bulsa desek en az 1km ıskalar yani hiçbir sorun yok merak etmeyin.
Bazı modemlerde anti-dos özelliği bile mevcut. :) IP adresinin çalınması günümüzde büyük bir güvenlik zafiyeti değil. Aynı adresi yüzlerce veya binlerce kişi paylaşıyor.

Hocam IP sorgulamadan gercek adresinizi bulabilir ve modeminizde DDoS atabilir (DDoS aşırı fazla paket) gönerir ve internetin yavaşlamasını sağlar modeme reset atarsanız hiçbir sorun olmaz.

Sanal hocam
Aç kapa yaptım hocam.

Sağolun hocam.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı