IPA dosyası kurmak

Dangdro

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, iOS için hobi amaçlı program yazmaya çalışıyorum. Bir tane tamamladım ve .ipa dosyası olarak kaydettim ancak bunu nasıl telefonumda kullanabileceğimi bilmiyorum. Kurmak için xcode mu kullanacağız? Teşekkürler.
Not: Telefonum iPhone.

XCode ile direkt kurulmuyor heralde developer hesabı olması gerekiyor olabilir. Kesin bir bilgim yok bu konuda. Zamanında Cydia Impactor kullanıyorduk ancak o da yaklaşık 7 8 ay önce Apple'ın yeni uygulama imzalama protokolü nedeniyle çalışmıyor. Cydia Impactor alternatifi olarak illaki bir şey çıkmıştır reddit'te falan bulursunuz büyük ihtimalle.

Ben TutuApp kurarken ipa kurdum. İndir tuşuna basınca kurmak istediğinize emin misiniz yazısı çıkıyor ilk önce onu kurup sonra da ayarlardan izin verince açılıyordu.
Not: iPhone telefonum yok arkadaşıma indirmiştim sonra yanlış bilgi olmasın.

Ben TutuApp kurarken ipa kurdum. İndir tuşuna basınca kurmak istediğinize emin misiniz yazısı çıkıyor ilk önce onu kurup sonra da ayarlardan izin verince açılıyordu.
Not: iPhone telefonum yok arkadaşıma indirmiştim sonra yanlış bilgi olmasın.
Sizin dediğiniz internet üzerinden profil kurup uygulama kurmak. Bu uygulama arkadaşın yazdığı bir uygulama olduğu için bahsettiğiniz şekilde kuramaz.

1595157375202.png

Yeni konular

Geri
Yukarı