iPad 10.2 vs. Galaxy Tab S6 Lite

surprise0

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, derslerde not tutma, slayt, ödev hazırlama, ufak çaplı video montajı gibi işler için tablet almayı düşünüyorum. Şu an Apple marka bir telefon kullandığım için iPad daha cazip geliyor. Sizin de yorumlarınız merak ediyorum. Bildiğiniz/ tecrübe ettiğiniz artıları ve eksileri paylaşırsanız sevinirim.

Hocam bence 2'si de alınabilir bu sizin zevkinize bağlı Android seviyorsanız Tab A6 Lite alın İOS seviyorsanız iPad. Ama yerinizde olsam iPad alırdım her türlü daha stabil.

Android tarafında tablet kategorisine yatırım yapılmadığı için en üst bileşenler olsa bile pek verim alamıyorsunuz.

Yanlış hatırlamıyorsam 2013'de çıkan benim 2014'de satın aldığım 16 GB iPad Air ( 1 ) + cellular halen kullanımda. Gayet stabil bir şekilde çalışıyor.

Tablet konusunda iPad yazılımı sayesinde açık ara kazanan bana göre.

Android tarafında tablet kategorisine yatırım yapılmadığı için en üst bileşenler olsa bile pek verim alamıyorsunuz.

Yanlış hatırlamıyorsam 2013'de çıkan benim 2014'de satın aldığım 16 GB iPad Air ( 1 ) + cellular halen kullanımda. Gayet stabil bir şekilde çalışıyor.

Tablet konusunda iPad yazılımı sayesinde açık ara kazanan bana göre.
iPad 3’üm var. Halen kullanıyorum. Netflix, Spotify, YouTube vs. çatır çutur açıyor.

iPad 3’üm var. Halen kullanıyorum. Netflix, Spotify, YouTube vs. çatır çutur açıyor.

Ben bu tableti zamanında tam olarak 1000 TL'ye aldım. Wi-Fi + cellular.
Alırken muadillerine göre daha pahalı fakat sonradan üzmeyen bir firma.
Ekranın sol tarafında tam 1 sıra pikseller öldü. Garantiye verdik. 1 hafta içinde değişim verdiler.

Geri
Yukarı