iPad 10. nesil 10300 TL'ye alınır mı?

O paraya ikinci el air 4 al. Lamine ekran ve ikinci nesil kalem. Mis gibi. Ya da 2 3 bin lira daha koy air 5 al yıllarca götürsün. Ya da tasarımı sorun etmeyeceksen 3 4 bin lira ucuzuna iPad 9 al. Dizi ve not almak için iPad 10'dan farklı hiçbir hissiyatı olmayacak senin açından.

iPad 10 çok manasız bir model.

O paraya ikinci el Air 4 al. Lamine ekran ve ikinci nesil kalem. Mis gibi. Ya da 2 3 bin lira daha koy Air 5 al yıllarca götürsün. Ya da tasarımı sorun etmeyeceksen 3 4 bin lira ucuzuna iPad 9 al. Dizi ve not almak için iPad 10'dan farklı hiçbir hissiyatı olmayacak senin açından.

Aldım bile. Air 5'e baktım işlemci bazında bir fark olsa da ben işlemciyi yüke sokacak şeyler yapmayacağım açıkçası tamamen yazılım derslerim ve Apple Pencil ile grafiğe yönelme isteğimden dolayı aldım. Dediğiniz belki mantıklı olabilir fakat ikinci el bir cihaz alacağıma 10300'e hem Apple Pencil hem de iPad 10. nesili almış oldum. Tek eksikliği bana göre Face ID. Ama problem değil. Yarın gelecek hayırlısıyla.

O paraya ikinci el Air 4 al. Lamine ekran ve ikinci nesil kalem. Mis gibi. Ya da 2 3 bin lira daha koy Air 5 al yıllarca götürsün. Ya da tasarımı sorun etmeyeceksen 3 4 bin lira ucuzuna iPad 9 al. Dizi ve not almak için iPad 10'dan farklı hiçbir hissiyatı olmayacak senin açından.

+ Olarak düzeltiyorum Air 4 hiç beğenidiğim bir model değil. 5 olsa eyvallah. Fakat 4 asla mantıklı gelmedi bana hocam ne yalan söyleyeyim.

Yani aslında iPad 10 Air 4'ün laminesiz ve 1.kalemli olan modeli. Kamerası bi tık daha iyi o kadar. Diğer her şeyi aynı..

Tabi aldıysanız konuşacak bi şey yok artık hayırlı olsun. Güzel tablet bu arada ben sadece fiyat performans olarak mantıksız buluyorum. Yoksa kötü tablet değil iPad 9 bile çok güzel 10 daha da güzeldir.

Bu arada 10300'e kalemle birlikte nasıl aldınız? Öyle bir fiyat nerede var?

Yani aslında iPad 10 Air 4'ün laminesiz ve 1.kalemli olan modeli. Kamerası bi tık daha iyi o kadar. Diğer her şeyi aynı..

Tabi aldıysanız konuşacak bi şey yok artık hayırlı olsun. Güzel tablet bu arada ben sadece fiyat performans olarak mantıksız buluyorum. Yoksa kötü tablet değil iPad 9 bile çok güzel 10 daha da güzeldir.

Kalem sizdir. Pt Com Tr

Yani aslında iPad 10 Air 4'ün laminesiz ve 1.kalemli olan modeli. Kamerası bir tık daha iyi o kadar. Diğer her şeyi aynı.

Tabii aldıysanız konuşacak bir şey yok artık hayırlı olsun. Güzel tablet bu arada ben sadece fiyat performans olarak mantıksız buluyorum. Yoksa kötü tablet değil iPad 9 bile çok güzel 10 daha da güzeldir.

Karşı komşumuz bir teknostore tarzı bir yer işletiyor çok yakınızdır kendileri ile. Tableti ben 5 bin liraya almış oldum üstünü babam sağ olsun tamamladı. Kalemide karşı komşu hediye etti. Şu an cihazlar elimde iyi ki almışım diyorum hem oyun konusunda hem grafik vs. anlamında bayağı iyiymiş ben şaşırdım açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı