iPad 10. nesil 14000 TL'ye alınır mı?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar. Makine mühendisiyim, çalıştığım yerde birkaç kişide iPad tavsiye ettiler. Almalı mıyım karar veremedim. Teknik resim ve not amacıyla kullanmak için. Üzerine kalemle notlar almak ve iPad üzerinden çalışmak amacıyla kalem yardımıyla almamı tavsiye ettiler. Sizler tavsiye eder misiniz? Son olarak bu cihaz 64 GB versiyonu dışında bulamadım. 10. nesil tavsiye edilebilir mi?

Hocam aldınız mı?
Hocam almadım, İpad 10 dan sonra 3 bin tl fark var diye M1 işlemci ve 8 gb ram olmasından dolayı Air 5 almak istedim. Sonra bütçemi çok aşmaya başladı bende almadım. İkinci el Air 3 aldım. Çok memnunum.

Hocam almadım, İpad 10 dan sonra 3 bin tl fark var diye M1 işlemci ve 8 gb ram olmasından dolayı Air 5 almak istedim. Sonra bütçemi çok aşmaya başladı bende almadım. İkinci el Air 3 aldım. Çok memnunum.
Hocam ben de aynı durumdayım önce ipad 9 alacaktım sonra bari ipad 10 alayım dedim. En son şimdi de diyorum ki 3bin₺ fark var air 5 mi alsam? Böyle böyle uzaya çıkacağız. En iyisi iPad10 almayı düşünüyordum sorayım dedim. Güle güle kullanın hocam tabletinizi teşekkürler.

Hocam ben de aynı durumdayım önce ipad 9 alacaktım sonra bari ipad 10 alayım dedim. En son şimdi de diyorum ki 3bin₺ fark var air 5 mi alsam? Böyle böyle uzaya çıkacağız. En iyisi iPad10 almayı düşünüyordum sorayım dedim. Güle güle kullanın hocam tabletinizi teşekkürler.
Rica ederim sizi düşüncenizden saptırmak için söylemiyorum fakat Air 3 modeli de 2019 model fakat burada çok sordum soruşturdum İpad 7 ile bunun arasında kalmıştım herkes Air3 dedi. Araştırdım sonra İpad 8 ile karşılaştırınca yine Air 3 bana mantıklı geldi. Şuan Air 3 te A12 İpad 9 da ise A13 işlemci mevcut. Air 3 ün yanılmıyorsam ekranı çok daha kaliteli hatta tam lamine diye geçiyor İpad 9 da bu yok. İpad 10 ile de ipad 9 arasında tasarım dışında gözle görüşür bir hız performans artışı olmadığı söyleniyor. Sadece ram 4 gb ve çip A14. İpad 9 ile 10 arasında 5 Bin tl fark var ve özellikler çok benzerken üzerine 3 bin daha ekleyince M1 çipli 8gb ramli tablet alıyorsunuz zaten bu özelliklerde bildiğiniz macbook air laptoplar var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı