iPad 10. nesil alınır mı?

Okuldaki arkadaşlarımda vardı bana kasıyor ve yavaş gibi geldi bende pro m2 modeli var çok hakkını veremesemde uzun ömürlü olması ve fotoğraf editi için almıştım ekrandan dolayıda gözüme öyle gelmiş olabilir eğer imkan varsa air m1 al daha uzun ömürlü olur 10. Nesil 2 sene sonra biter iyice

iPad 5. Nesil var halen taş gibi, ondan çok sonra aldığımız Samsung Tab 7 Lite bile yavaşladı o yavaşlamadı, iPad alın geçin

Okuldaki arkadaşlarımda vardı bana kasıyor ve yavaş gibi geldi bende pro m2 modeli var çok hakkını veremesemde uzun ömürlü olması ve fotoğraf editi için almıştım ekrandan dolayıda gözüme öyle gelmiş olabilir eğer imkan varsa air m1 al daha uzun ömürlü olur 10. Nesil 2 sene sonra biter iyice
Maalesef onu almam için imkân yok.

IPad'in çok daha eski olmasına rağmen halen taş gibi olduğunu anlatıyorum neyle kıyaslayacağım işte daha yeni bir tablete göre halini söyledim sende kafa var mı acaba algılayacak.

Aynı segmentte mi mi bu iki cihaz da kıyaslıyorsun? IPad'de amiral gemisi işlemci var, bu işlemciler yıllar boyu yavaşlamaz. A7 Lite dediğin tablette çok güçsüz işlemci var. Karşılaştıracaksan IPad'in karşısına Tab s serisi bir tablet koyman lazım.

Aynı segmentte mi mi bu iki cihaz da kıyaslıyorsun? IPad'de amiral gemisi işlemci var, bu işlemciler yıllar boyu yavaşlamaz. A7 Lite dediğin tablette çok güçsüz işlemci var. Karşılaştıracaksan IPad'in karşısına Tab s serisi bir tablet koyman lazım.

Sen kıyasla o zaman varsa elinde Tab s ben elimde olanlarla kıyasladım, sonuçta Samsung'un iPad 5'e göre çok daha yeni bir modeli, laf salatası yapiyorsun

Yeni konular

Geri
Yukarı