Çözüldü iPad 10. nesil flash disk üzerinden veri aktarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DarkSword

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus tuf gaming rtx 4070 / İntel core i5 13400f / Asus tuf gaming b760m-plus / Corsair ddr5 32gb ram 5600mhz /

Asus tuf gaming gt301 / Thermaltake işlemci soğutu / Asus 850 w psu / 1 tb m.2 ssd / 500gb sata ssd / 2 tb hdd /

Logitech z402 / Steelseries arctis 9 wireless / İphone 12 pro / ipad 10.nesil // Lenovo ideapad l340 gaming //
Meslek
Öğrenci
Merhaba, iPad 10. nesil sahibiyim ve flash üzerinden cihazıma PDF tarzı dosyalar kaydediyorum. Bunun için bir çevirici adaptör arıyorum.
İlla orijinal almak zorunda mıyım yani bunun gibi ya da bunun gibi. Yoksa bu tarz bir şey işimi görecek midir? Görüntü aktarımı yaspmak da güzel olurdu. Aynı zamanda bir.
Yandan cihazı şarj etmek. Ya da Samsung bir adaptör kullanabilir miyim acaba mesela bunun gibi. Veya slink bir adaptör. Farklı bir slink adaptör daha.

Konuyla ilgilenirseniz sevinirim.

Dipnot:

Cihazım iPad 10. nesil veri aktarımı, görüntü aktarımı, ses aktarımı ya da şarj sırasında herhangi bir bir sorun yaşar mıyım uyumluluk konusunda? İlgilenirseniz sevinirim.
Bana önerdiğiniz model ne olur acaba?

Teşekkürler...

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı