iPad 10 vs S9 FE

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, şu an halihazırda S7 FE kullanıyorum. Ancak S7 FE o kadar kasıp donuyor ki tabletten tiksindim artık. Yazın satıp yeni tablet almayı planlıyorum Huawei almak istemiyorum Google gbox falan uğraşamam. iPhone 11 kullanıyorum ve sonraki cihazım da yine iPhone olacak. Aynı şekilde Apple Watch ve AirPods Pro kullanıcısıyım. Halihazırda bu aygıtlar varken iPad alıp ileride MacBook ekleyip Apple ekosistemi kurmak istiyorum ancak S9 FE çok cazip duruyor. Eğer iPad alırsam cihazı ve kalemi ikinci el almayı planlıyorum. Eğer S9 FE alırsam sıfır almayı düşünüyorum. Not uygulaması dert değil bir seferlik ödeme yapıp alırım. Hangisini alsam daha mantıklı?

Tablette yapacaklarım:

Üniversite için not almak.
Tasarım ve çizim yapmayı öğrenmek.
Yabancı dil öğrenmek için notlar almak.
Dizi film izlemek.

S9 Fe + kullanıyorum. O kadar sorun yaşamadım zaten indirimde diye aldım yoksa iPad alacaktım. Benim işimi görüyor lakin 10. Nesil daha iyi bir tercih olacaktır.

iPad 10 sizin için çok uygun olur. Ekosistem çok önemli. S9 FE RAM'i de biraz daha yüksek olsa da şu ekosistemde zaten tatmin edici değil.
S9 Fe + kullanıyorum. O kadar sorun yaşamadım zaten indirimde diye aldım yoksa iPad alacaktım. Benim işimi görüyor lakin 10. Nesil daha iyi bir tercih olacaktır.
2. el iPad 10 + Kalem sıfır S9 FE’den daha mantıklı mı?

Tab S9 FE o fiyata suya dayanıklılık bile koymuşlar.
Bir hocamın da dediği gibi tuzlu suya dayanıklı değilse almam hocam (!)
S7 FE kasıyor donuyorsa S9 FE alman mantıksız olur. Çünkü işlemcisi daha kötü. Apple saat ve kulaklık kullanıyorsan tercihini iPad 10 tarafından kullan.

Bu arkadaşa bakma kendisi Samsung fanı.
Bende öyle düşünüyorum hocam ama emin olamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı