iPad 2 alınır mı?

Huseyinatik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öyle video izlemek, internette dolaşmak, film izlemek, PDF açmak gibi işlemleri karşılayabilecek bir tablet arıyorum. İkinci el sitelerinde 400 TL'ye iPad 2 gördüm ve almak istedim. Fakat iOS sürümü eski olduğu için YouTube dahil birçok programın indirilemeyeceğini öğrendim. Bu cihazlara herhangi bir şekilde App Store'den inmeyen programlar indirilemez mi? 2011 yılında çıkmış bir tablete 400 TL vermek sizce mantıklı mı? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar öyle video izlemek, internette dolaşmak, film izlemek, PDF açmak gibi işlemleri karşılayabilecek bir tablet arıyorum. İkinci el sitelerinde 400 TL'ye iPad 2 gördüm ve almak istedim. Fakat iOS sürümü eski olduğu için YouTube dahil birçok programın indirilemeyeceğini öğrendim. Bu cihazlara herhangi bir şekilde App Store'den inmeyen programlar indirilemez mi? 2011 yılında çıkmış bir tablete 400 TL vermek sizce mantıklı mı? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

iOSa APK kurulmuyor diye biliyorum

Bende sıfır olarak var. Hiçbir şey yüklenmiyor & yüklense bile ana ekrana atıyor.

YouTube yüklenmiyor. Browser aşırı yavaş ve webde gezinmek için uygun değil, 1GHz işlemci ve 512 RAM ile hemen çökme hataları alırsın.

iOS 5 yüklü ikende kasıyor 9.3.5 yüklü iken daha fazla kasıyor.

IMG_0979.jpg
IMG_0981.jpg

Bende sıfır olarak var. Hiçbir şey yüklenmiyor & yüklense bile ana ekrana atıyor.

YouTube yüklenmiyor. Browser aşırı yavaş ve webde gezinmek için uygun değil, 1GHz işlemci ve 512 RAM ile hemen çökme hataları alırsın.

iOS 5 yüklü ikende kasıyor 9.3.5 yüklü iken daha fazla kasıyor.

Eki Görüntüle 1438181Eki Görüntüle 1438182
Anladım yani safaride gezmek için bile alınmaz diyorsunuz

iOSa APK kurulmuyor diye biliyorum
Biliyorum hocam jailbreak mevzularu falan var ya onlardan bahsettim

Alınmaz bende iPad 4 var YouTube artık yüklenmiyor Safari de YouTube izlerken bile çok kasıyor normal internette gezeyim desen yine de kasıyor zamanı doldu bu cihazların artık alınmaz Air 2 altı bakma.
iOS 10.3.3 son sürüm iPad 4 için 10.3.3 yüklüydü.

Alınmaz bende iPad 4 var YouTube artık yüklenmiyor Safari de YouTube izlerken bile çok kasıyor normal internette gezeyim desen yine de kasıyor zamanı doldu bu cihazların artık alınmaz Air 2 altı bakma.
iOS 10.3.3 son sürüm iPad 4 için 10.3.3 yüklüydü.
Haydaa İPAD 2 eskidir diye 500 tlye İPAD 4 buldum ona da mı youtube yüklenmiyor

Emin ol alınmaz.
Peki IPAD 4 e ne diyorsunuz?

Haydaa iPad 2 eskidir diye 500 TL'ye iPad 4 buldum ona da mı YouTube yüklenmiyor.

Peki iPad 4'e ne diyorsunuz?

Dostum demişim ya iPad 4 için adama tekrar sormana gerek yok gene sen bilirsin yüklenmiyor cihaza Air 2 altı bakma 2012 cihazı 10 yaşında son sürümü iOS 10 YouTube'u falan unut internette gezerken bile kasıyor. Bedava olmadığı alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı