iPad 2'de IOS 7 Kasıyor mu?

Mevcut olarak iOS 4 değil de muhtemelen iOS 5 veya 6 ile gelecektir. Apple cihazları yeni üretimler ile sürüm güncellenerek geliyor. Ben önceki mesajında dediğim gibi Jailbreak ile kullanmanızı öneririm.

Ama iPad 2 ilk çıktığında iOS 5 ile geliyor diye hatırlıyorum :D .

Teknosa'nın sitesinde IOS 4 yazıyor. Jailbreak falan bilmem. IOS konusunda cahilim ben. :D Ama senin bu konuda anlattığını gördüm ve hemen inceliyorum. :)

Kafama yatmadı. :) Cihaz gelince bakarım belki de IOS 6 ile gelir. Olmazsa Apple destek servisine başvurum. O da olmazsa geldiği gibi kalır. Cihazı zaten annem kullanacağı için, bir sıkıntı yaşamaz diye tahmin ediyorum.

Ipad 2 16 gb wifi 3g kullanıyorum. İOS 7 çıktığı gün güncelledim. Hafıza full dolu hergün şarj bitene kadar kullanıyorum. İOS 7 kurduğum günden beri 1 kez bile kasmadı. Aksine İOS 6 dan daha hızlı. Cihazım Jailbreak li belirtmiş olayım.

Kardeş eğer iOS 7.0.4 ise son güncelleme olan 7.1.2'yi kur iOS 6'dan daha hızlı. (iPhone 5'te denedim) Arkadaşımda iPad 2 vardı onu da 7.1.2 yaptık en ufak takılma yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla 4 sene 2 aydır iPad 2 kullanıyorum, iOS 7.1.2 ile çok hafif takılmalar başlamıştı ama her zaman olmuyor.

Şu anda iOS 8 GM sürümü yüklü, takılma adına bir artma yok. Gönül rahatlığı ile 17 Eylül'de final sürümü OTA üzerinden yükleyip kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı