iPad 3 iOS 9.2.1'e Güncelleme

EK2001

Hectopat
Daha fazla  
iPad 3'e iOS 8.0 yükledikten sonra dokunmatiğin bozulması sonucu 9.2.1'e kadar olan güncellemeleri alamadım. Şimdi tamir ettirdin ve 9.2.1 yüklesem mi yoksa yüklemesem mi diye kararsız kaldım. Sizce 9.2.1 yükleyeyim mi yoksa 8.0 ile devam mı edeyim?

Konu günceldir.

iPad 3'e iOS 8.0 yükledikten sonra dokunmatiğin bozulması sonucu 9.2.1'e kadar olan güncellemeleri alamadım. Şimdi tamir ettirdin ve 9.2.1 yüklesem mi yoksa yüklemesem mi diye kararsız kaldım. Sizce 9.2.1 yükleyeyim mi yoksa 8.0 ile devam mı edeyim?

Konu günceldir.
Güncelleme yapmayın bence iPad 3 ios 9.2.1 açılış hızı oyunlardaki hızı uygulamalardaki geçiş ve açılışlar yavaşlar benim iPad 4 var ios 8 daha stabildi şimdi 9.2.1 de biraz yavaşladı uygulama geçiş oyunlarda v.b

Hem jailbreak yapa bilirsiniz

8.0 ios 8'in ilk hali ve 8.0'dan 9.2.1'e kadar bir sürü Güncelleme gelmiş. 9.2.1 daha stabil değil midir ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı