Çözüldü iPad 4 iOS 6 Wi-Fi bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4 GB DDR3 GeForce GT 240M Core 2 Duo P7370 İpad 8
Meslek
Sporcu (taekwondo)
Merhaba Jailbreak yöntemiyle dualboot iOS 10 ve iOS 6 kurdum iOS 6'yı boot ettim ve Wi-Fi'yi ayarlamaya çalışırken şöyle bir hata aldım modemim için parola doğru değil doğru parolayı girdiğime eminim sorunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Hocam 2020'deki güncelleme kaydına göre bu sorun giderilmiş gibi görünüyor, size önerim IOS 8'e downgrade edin oradan DualBoot'a geçmeniz olacak daha ideal çalıştığını biliyorum o sayede.

Sosyalde orijinal olmayan, korsan ya da hileli uygulama sorunlarına pek destek verilmiyor aslında ama bol şans
Hocam bu durumda korsan ve hileli uygulama yok ki, Jailbreak dediğimiz şey Android'teki Root işlemi diye söyleyebiliriz.
Sosyalde orijinal olmayan, korsan ya da hileli uygulama sorunlarına pek destek verilmiyor aslında ama bol şans

Artı -1 Eksi
Hocam 2020'deki güncelleme kaydına göre bu sorun giderilmiş gibi görünüyor, size önerim IOS 8'e downgrade edin oradan DualBoot'a geçmeniz olacak daha ideal çalıştığını biliyorum o sayede.

Hocam bu durumda korsan ve hileli uygulama yok ki, Jailbreak dediğimiz şey Android'teki Root işlemi diye söyleyebiliriz.

Çözüm

Tabletinize dilediğinizi yapabilirsiniz, beni bağlamaz da yasal olmadığını buradan öğrenebilirsiniz.

Hocam 2020'deki güncelleme kaydına göre bu sorun giderilmiş gibi görünüyor, size önerim iOS 8'e downgrade edin oradan Dualboot'a geçmeniz olacak daha ideal çalıştığını biliyorum o sayede.

Hocam bu durumda korsan ve hileli uygulama yok ki, Jailbreak dediğimiz şey Android'teki root işlemi diye söyleyebiliriz.

Teşekkürler çözümünüz işe yaradı 8.4.1'e downgrade ettim ve yeniden dualboot iOS 6'yı kurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı