Çözüldü iPad 5. nesil iPadOS 15.6 Jailbreak nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Şöyle bir kaynak var.
Eğer verdiğiniz yöntem gerçek olsaydı insanlar BootROM açığı falan bulmaya uğraşmazlardı.

Elimde USB bellek yok. Winra1n diye bir şey buldum. Yöntem hakkında fikriniz var mı?
Zamanında WinRa1n kullanmıştım fakat en güncel palera1n sürümünü taşımıyor. İçinde palera1n v2.0.0 beta 7 var.
Kullanmanızda sorun olmaz diye düşünüyorum. Tek eksisi beta 8 ile gelen Türkçe desteğinin olmaması.

Dosya olarak WinRa1n 2.0'ı, UsbDk sürücüsünü ve Apple Mobile Device Support sürücüsünü indirip kurmanız yeterli.
Selamlar. Nasıl yapabilirim?
Şimdiden teşekkürler.
iPad 5. nesil iPadOS 15.6 için palera1n mevcut.

Şöyle bir kaynak var.
Eğer verdiğiniz yöntem gerçek olsaydı insanlar BootROM açığı falan bulmaya uğraşmazlardı.

Elimde USB bellek yok. Winra1n diye bir şey buldum. Yöntem hakkında fikriniz var mı?
Zamanında WinRa1n kullanmıştım fakat en güncel palera1n sürümünü taşımıyor. İçinde palera1n v2.0.0 beta 7 var.
Kullanmanızda sorun olmaz diye düşünüyorum. Tek eksisi beta 8 ile gelen Türkçe desteğinin olmaması.

Dosya olarak WinRa1n 2.0'ı, UsbDk sürücüsünü ve Apple Mobile Device Support sürücüsünü indirip kurmanız yeterli.

Son düzenleme:
Çözüm
Eğer verdiğiniz yöntem gerçek olsaydı insanlar bootrom açığı falan bulmaya uğraşmazlardı.

Zamanında winra1n kullanmıştım fakat en güncel palera1n sürümünü taşımıyor. İçinde palera1n v2.0.0 beta 7 var.

Dosya olarak winra1n 2.0'ı, usbdk sürücüsünü ve Apple Mobile device Support sürücüsünü indirip kurmanız yeterli.

Denedim demedim şöyle bir kaynak var dedim kullanıcı zaten kendisi deneyince olup olmadığını anlardı.

Maalesef şu tuşlama adımlarını geçemedim. Yapımcıların discord sunucularında açtığım konuda Lightning to USB-C kablosundan kaynaklandığını söylediler. USB-A to Lightning bulmam lazım yani.

Maalesef şu tuşlama adımlarını geçemedim. Yapımcıların discord sunucularında açtığım konuda
Lightning to USB-C kablosundan kaynaklandığını söylediler. USB-A to Lightning bulmam lazım yani.
Doğrudur hocam, USB-A daha verimli çalışıyor palera1n ile.

Teşekkür ederim. Kurulumu yaptım. Önerdiğiniz bir tweak var mı?
Filza File Manager ile dosya sistemine erişebilirsin.
Apple File Conduit "2" ile dosya sistemine bilgisayardan erişebilirsin.
AppSync Unified ile IPA dosyalarını bilgisayarsız yükleyebilirsin.
AIM ise iOS 16 kilit ekranını tabletine koymayı sağlar.

İnternetten araştırıp bulabilirsin.

Geri
Yukarı