iPad 6. nesil mi iPad Air 3. nesil mi?

Evet 3000 4000 lira verip App Store'da ki yarısından çoğu ücretli uygulamalara mahkum olmak konusunda rakipsiz. Kim bu kadar para verip Angry Bird oynamak istemez ki. Mouse desteğide gelmiş ama USB portu yok olsun çeviriciler kaç para ki? Ayrıca siz birde Technopat'a Safari'den girin site çok başka açılıyor. Dosyalama sistemi... diyecek söz bulamıyorum. Üstelik artık laptop gibi olmuş ne gerek var ki gerçek Windows tablet almaya laptop gibi tablet almak daha mantıklı.

Surface Tabletler varken İpad'e bir kuruş vermem. Telefonda yapamayıp İpad'de yapacağın ne var ki? Tek farkı büyük ekran. Surface Pro 2 3 4 ikinci elden veya İpad Air 3'e 3300 vereceğime sıfır Surface Go alırdım.
Arkadaşımız ipad önerisi istemiş, neden ısrarla surface tavsiye ediyorsunuz? Ayrıca İpad alanında kesilikle rakipsiz. Bu arada başlıktaki soruya gelecek olursak, gündelik işlerde kullanacaksanız 6. nesil fazlasıyla yeterli şahsen kullanıyorum, ama ben biraz daha profesyonel kullanacam diyorsanız (photoshop vs.) air 3 alın...

Arkadaşımız iPad önerisi istemiş, neden ısrarla surface tavsiye ediyorsunuz? Ayrıca iPad alanında kesilikle rakipsiz. Bu arada başlıktaki soruya gelecek olursak, gündelik işlerde kullanacaksanız 6. nesil fazlasıyla yeterli şahsen kullanıyorum, ama ben biraz daha profesyonel kullanacağım diyorsanız (Photoshop vs.) Air 3 alın...
Oncelikle sanane istedigimi oneririm. Ikincisi iPad ancak cocuklar arasinda rakipsiz olur. Ucuncusu o Photoshop dedigin gercek Photoshop'un %1'i etmez. Dorduncusu 5 aylik konuyu hortlatmak icin mi uye oldun?

Oncelikle sanane istedigimi oneririm. Ikincisi iPad ancak cocuklar arasinda rakipsiz olur. Ucuncusu o Photoshop dedigin gercek Photoshop'un %1'i etmez. Dorduncusu 5 aylik konuyu hortlatmak icin mi uye oldun?
Üyeliğim bayadır vardı, farkettiysen 2017 olarak yazıyor zaten. Hiç yorum yapmadığım için pek aktif değildim, ama senin saçma yorumunu görünce dayanamayıp yazdım...

Tabletlerde apple tektir.Suanda hali hazir OS13 ile laptopta yapip bunda yapamayacaginiz cok az sey vardir.Uzun omurluluk guncellik performans ekran gibi hemen hemen tum konularda air 3 tokatlar gecer surface'i.Normal bir kullanici Surfacede yapip apple'da yapamayacagi sey nedir sence?

Geri
Yukarı