Çözüldü iPad 6. nesil Touch ID'si IPhone 7'ye aktarılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

raizakif

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bende bir iPhone 7 var ve Home butonu değiştirildi yani orijinal değil.
Ve bende iPad 6.nesil var onun Touch ID'si sorunsuz çalışıyor onun Touch ID parçasını benim iPhone 7'ye geçirebilir miyim?

Çözüm
Ve bende iPad 6.nesil var onun Touch ID'si sorunsuz çalışıyor onun Touch ID parçasını benim iPhone 7'ye geçirebilir miyim?
Hayır, aktarılamaz. Başka bir iPhone 7’den söküp taktığın zaman bile sadece home button işlevini görecek. Touch ID ve anakart eşleştirilmiş şekildedir.

Eğer ki Touch ID çalışmıyorsa düşük ihtimalle olsa bile sorun flexde olabilir. Tamir olma ihtmali çok düşük olsa bile var. Bir servise göstermen iyi olur.

Hayır.

Hayır, aktarılamaz. Başka bir iPhone 7’den söküp taktığın zaman bile sadece home button işlevini görecek. Touch ID ve anakart eşleştirilmiş şekildedir.

Eğer ki Touch ID çalışmıyorsa düşük ihtimalle olsa bile sorun flexde olabilir. Tamir olma ihtmali çok düşük olsa bile var. Bir servise göstermen iyi olur.

Çözüm
Hayır, aktarılamaz. Başka bir iPhone 7'den söküp taktığın zaman bile sadece Home button işlevini görecek. Touch ID ve anakart eşleştirilmiş şekildedir.

Eğer ki Touch ID çalışmıyorsa düşük ihtimalle olsa bile sorun Flex'de olabilir. Tamir olma ihtmali çok düşük olsa bile var. Bir servise göstermen iyi olur.

Teşekkürler yazınızı cevap olarak nasıl işaretlerim?

Yeni konular

Geri
Yukarı