iPad 7 ne kadar daha güncelleme alır?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, iPad 7 ikinci el almak istiyorum bir de Air 3 buldum. iPad 7'ye daha yakın gibiyim 3500 TL Air 3'ye 4500 TL. Acaba bu cihazlar ne kadar daha güncelleme alır sizce? Not almak PDF açmak teknik resim görüntülemek için kullanacağım. Şu an iOS 16 yüklü sanırım hiç Apple ürünü kullanmadım. Biraz yardımcı olursanız sevinirim. iPad 7 almaya değer mi alırsam uygulama yüklemede sorun yaşar mıyım hala kullanılabilir bir cihaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi arttırma şansınız var mı hocam ?
Hocam açıkcası niyetim ipad 10 almaktı sonra arasındaki 3bin tl lik farktan dolayı air 5 almak oldu sonra bunun sonu yok diye düşündüm. Birde sadece not almak pdf için vs kullanacağım. Arkadaş ipad 9 aldı taksitle baktım 7 ile arasındaki farklara aynı işi görüyor, aynı programlar var. Bende 7 işimi görür daha sonra yükseltirim diye düşünüyorum. :) Hatta HP 600 G3 fiye i5 6500 işlemcili ddr 4 yatay kasam var 2500 TL verdi bilgisayarcı onu satıp alacağım. O da biraz yok parasına gidecek gibi geliyor elimde kaldı satamadım.

Hocam valla "ipad7" muhtemelen 2-2,5 yıl daha güncelleme alır, zaten bende "ipad 10" önerecektim karar size kalmış. Bunun yanında not almak için "Apple Pencil" almayı unutmayın.

Hocam valla "ipad7" muhtemelen 2-2,5 yıl daha güncelleme alır, zaten bende "ipad 10" önerecektim karar size kalmış. Bunun yanında not almak için "Apple Pencil" almayı unutmayın.
Hocam vallahi benimde hoşuma gitmişti niyetim vardı sonra vazgeçtim. Şimdi 7 alıp veya air3 alıp bir kaç ay sonra taksitli sıfır alacağım. İpad 7 2018 model ya sanırım o yüzden biraz beni düşündürüyor.

Geri
Yukarı