3000-7500 TL telefon önerisi

Bütçe
3000-7500
Bunu aldım, telefon güzel fakat sık sık küçük kasılmalar yaşıyorum ve bu moralimi bozdu, A24 almayı düşünüyordum pişman oldum sanki.

Hocam her Android gibi ufak tefek kasmalar olabilir ileride yapılacak güncellemelerle düzeleceğini düşünüyorum.

Bunu aldım, telefon güzel fakat sık sık küçük kasılmalar yaşıyorum ve bu moralimi bozdu, A24 almayı düşünüyordum pişman oldum sanki.
C55 çok önerilen lakin alınabilir bir cihaz değil. O bütçede 9i veya daha yüksek bütçede A24 daha iyi bir tercih olurdu. Yine de hayırlı olsun, umarım sıkıntısız kullanırsınız.

Hocam her Android gibi ufak tefek kasmalar olabilir ileride yapılacak güncellemelerle düzeleceğini düşünüyorum.
Aslında kasılmıyor, kullandıkça öğrendim, telefon tam bir canavar, her türlü optimizasyon var, ben görüntü hızını 60 hertz e çektiğim için kasılıyormuş, yoksa bir sıkıntı yok gayet güzel telefon ben memmun kaldım.

Aslında kasılmıyor, kullandıkça öğrendim, telefon tam bir canavar, her türlü optimizasyon var, ben görüntü hızını 60 Hertz'e çektiğim için kasılıyormuş, yoksa bir sıkıntı yok gayet güzel telefon ben memnun kaldım.

Güle güle kullanın hocam hayırlı olsun söylemeyi unutmuşum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı