iPad 7.nesil üzerinden kaliteli bir şekilde yayın açabilir miyim?

Pancarius

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Samsun
Dostlar, bende iPad 7.nesil var bir de 2020 model MacBook var i5 işlemcili. Ben ipadimden yayın açmaya çalıştım. Omlet arcade kullandım ama ping 300-500 arası gidip geliyordu ve yayın görüntüsü çok kötüydü. 6Mbps download hızım var. Sizce Elgato gibi herhangi bir araç almadan nasıl sağlıklı bir şekilde yayın açabilirim? Bütçe ayıracak durumum var ama bütçe ayırmadan yapmak istiyorum.

@Pancarius

6 mbit up ile açılır ama şu iPad 7 ve iPad 8. nesillerdeki wifi sorununu bir çözemediler. Modeme yakın olduğunuz sürece bir sıkıntı yok.

Ama biraz uzaklaşınca siyal düşüşü başlıyor. Örnek vermem gerekirse 11 Pro Max telefonumun wifi sinyal gücünün yüksek olup interneti canavar gibi çalıştırdığı noktada iPad 7’im sürünüyor.

Çok araştırdım, 5 Ghz’de kullanıyorum, 8. nesilde de aynı sıkıntı var. Güzel bir modem yazılımı bekliyoruz özetle.

Özetle eğer modeme uzaksanız o yüzden ping 300 - 500 arası gidip geliyor olabilir. Tabii hangi programı deneyip yayına başladığınızla da alakalı. StreamLabs OBS indirip deneyin birde.

Yeni konular

Geri
Yukarı