Çözüldü iPad 8 kablo elleyince şarj oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4 GB DDR3 GeForce GT 240M Core 2 Duo P7370 İpad 8
Meslek
Sporcu (taekwondo)
Merhaba, yeni şarj kablosu almıştım fakat kabloyu ellemeyince şarj olmuyor kabloyu yukarı kaldırınca şarj oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kabloda sorun vardır. Eğer bu kablodan önce sorun yoksa girişin tozlanmış olma ihtimalini gözden çıkarıyorum. Eğer bu kablodan önce de sorun varsa ve devam ediyorsa giriş tozlanmıştır. Temizlenmesi gerekir. Hafif bir malzeme ile o kısımı temizleyebilirsiniz.
Kabloda sorun vardır. Eğer bu kablodan önce sorun yoksa girişin tozlanmış olma ihtimalini gözden çıkarıyorum. Eğer bu kablodan önce de sorun varsa ve devam ediyorsa giriş tozlanmıştır. Temizlenmesi gerekir. Hafif bir malzeme ile o kısımı temizleyebilirsiniz.

Çözüm
Kabloyu nereden ve kaça aldınız?

Vatandan almistim 600 TL'ye falan almıştım.

Neyle temizleyebilirim?

Cımbızla baktım soket bomboş ama yine şarj etmede sorun yaşıyorum.

Sağ olun yardıma gerek kalmadı bir daha cımbızla baktığımda çözülüverdi.

Vatandan almistim 600 TL'ye falan almıştım.

Orijinal kablo yani? Başka kablo ile denediniz mi hiç? En azından bir telefoncuya götürüp denemek için bir kablo rica edebilirsiniz. Tamir ettirin demiyorum. Ya da çevrenizde iPhone kullanan varsa onu da deneyin.

Orijinal kablo yani? Başka kablo ile denediniz mi hiç? En azından bir telefoncuya götürüp denemek için bir kablo rica edebilirsiniz. Tamir ettirin demiyorum. Ya da çevrenizde iPhone kullanan varsa onu da deneyin.

Evet orijinal kablo ama çözdüm sorunu ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı