iPad 8. nesil 32 GB bir öğrenciye yeter mi?

Anladım çok teşekkür ederim Drive'le yetineceğim artık.

Rica ederim ancak son olarak gerçekten ileride pişman olursunuz. Mesela içinde A12 var ve örnek olarak bu işlemci 5 yıl daha idare edecek bir işlemci ancak 32 GB gerçekten yetmeyecektir. Hem güncel bir tablet güvenlik güncellemeleri ve yakında iOS 15 de gelecek bunları düşününce mantıklı olmuyor. Tabii ki bütçe sınırlıysa yapacak bir şey yok. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam onu satsanız zaten 128 GB'lık versiyonunu alabilirsiniz. 4, 5-5'ten gider o.

4250'ye satacağız umarım alırlar ama babamın işleride biraz sıkıntılı 3.100e alsam tableti 1.050 TL üstü kalacak az parada değil babamı da düşünmek zorundayım.

Pozitif Teknoloji'den alabilirsiniz 8.nesil 32 GB 2800₺ idi birkaç haftada önce.

Dolar arttı :(, şu an 2.999 oldu.

Bence alacaksanız 7. nesil 128 GB alın.

Ben de onu düşündüm fiyat biraz düşüktü iPad 8'den ama her yerde satışa kapalı yazıyor. 32 GB var hep. 128 bulamadım maalesef. 2. el de almak istemiyorum.

Bütçeni 400 TL aşıp bunu almanı tavsiye ederim. Ipad'ler uzun kullanılabilecek cihazlar. Üniversiteye girdikten sonra bile yıllarca kullanabilirsiniz o yüzden 128 GB çok daha mantıklı.

Geri
Yukarı