iPad 8. nesil mi Samsung Tab S6 Lite mı?

Exinie

Kilopat
iPad 8. Nesil alırsam sadece kalem alabilirim klavye almak isterdim ama touchpadi yok, iPad Air 4. nesil + kalem + klavye de yaklaşık 8 bin TL oluyor. Bu durumu görünce Android tarafına bakmak istedim ve Tab S6 Lite'ı gördüm, kutusundan kalem çıkıyor zaten, bir de ek olarak kılıf alırsam tam 4000 TL oluyor yani bir iPad 8. nesil + Apple Pencil'a eşit. Sizce Tab S6 Lite + touchpadli klavye mi yoksa iPad 8. nesil + Apple Pencil mı?

Bence Tab S6 Lite ama sormak istedim. 😅

Son düzenleyen: Moderatör:
iPad 8. nesil alırsam sadece kalem alabilirim klavye almak isterdim ama touchpadi yok, iPad Air 4. nesil + kalem + klavye de yaklaşık 8 bin TL oluyor. Bu durumu görünce Android tarafına bakmak istedim ve Tab S6 Lite'ı gördüm, kutusundan kalem çıkıyor zaten, bir de ek olarak kılıf alırsam tam 4000 TL oluyor yani bir iPad 8. nesil + Apple Pencil'a eşit. Sizce Tab S6 Lite + touchpadli klavye mi yoksa iPad 8. nesil + Apple pencil mı?

Bence Tab S6 Lite ama sormak istedim. 😅

Tablet konusunda Apple der geçerim (parası dışında).

Kesinlikle IPad. Klavye de almayı verin. :D

Aslında laptop bakacaktım ama taşınabilir olsun diye klavyeli touchpadli bir tablet aramaya başladım, kalem ile de çizim yapmak istiyorum. :D

İbis Paint ile güzel anime çizimleri yapanlar var hatta telefondan kalem olmadan yapanlar da var çok merak sardım o işlere.

Geri
Yukarı