iPad 8 yavaş şarj oluyor

Jake Peralta

Hectopat
Arkadaşlar, 3 aylık iPad 8 sahibiyim. Kutusundan çıkan 20W şarj ile kullanıyorum ve gayet de hızlı dolduruyor. Lakin son 2-3 gündür yavaş şarj oluyor gibime geliyor. Denemek için 20 dakika önce şarja taktım ve 60'tan 64'e çıkmış. Bu bana çok az gibi geldi ama bilemedim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, 3 aylık iPad 8 sahibiyim. Kutusundan çıkan 20W şarj ile kullanıyorum ve gayet de hızlı dolduruyor. Lakin son 2-3 gündür yavaş şarj oluyor gibime geliyor. Denemek için 20 dakika önce şarja taktım ve 60'tan 64'e çıkmış. Bu bana çok az gibi geldi ama bilemedim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Priz değiştir kablo değiştir cihazı yoran bir uygulama var mı depolama alanı dolumu olmaz ise format at.

Priz değiştir kablo değiştir cihazı yoran bir uygulama var mı depolama alanı dolumu olmaz ise format at.

Hocam 32 GB depolamaya 20'si boş. Yoran uygulamada da yok sanırsam. Kablo ve adaptör orijinal. Prizde bilgisayarımın fişi takılı. Bu etkiliyor olabilir mi?
Soketin içi kirlenmiş olabilir. Bir diğer ihtimal de kablonun kırılması bence. Buna sebep olabilme ihtimali yüksek iki şey bunlar.

Hocam kablo sağlam herhangi bir yamulma kırılma vs yok. Soket temiz gözüküyor.

Soketin içi kirlenmiş olabilir. Bir diğer ihtimal de kablonun kırılması bence. Buna sebep olabilme ihtimali yüksek iki şey bunlar.
Hocam benim kablo ucunda çatlak gibi bir kırık var, aynı problemi bende yaşıyorum. Aynı şeyden mi kaynaklı? Yeni kablo alınca çözülür mü?

Hocam 32 GB depolamaya 20'si boş. Yoran uygulamada da yok sanırsam. Kablo ve adaptör orijinal. Prizde bilgisayarımın fişi takılı. Bu etkiliyor olabilir mi?

Hocam kablo sağlam herhangi bir yamulma kırılma vs yok. Soket temiz gözüküyor.

Uygulamaların yedeğini alıp format atmanızı öneririm zor da olsa virüs bulaşmış olabilir dışarıdan bir şey indirdiniz mi?

Benim kablonun iletken kısımlarının üstüne birşey yapışmıştı. Ondan kaynaklı aynı sorunu bende yaşamıştım. Kablonuzun her iki ucunuda temizleyin. Şarj soketlerine biraz üfleyin toz varsa çıksın.

Geri
Yukarı