iPad 9. nesil 64 GB yeterli mi?

woodyinho_real

Femtopat
Daha fazla  
iPad 9. nesil almayı planlıyorum ama 64 GB yeter mi diye endişe ediyorum. Ders için kullanacağım arada oyun oynarım. Uzun süre kullanmayı düşünüyorum.

Ne yapacagina bagli bana kalirsa alinmaz ipad 9 cok agir ve cerceveleri kalin. Android tabletlere bak bence veya Ipad mini guzel butceni arttirabilirsen ipad mini oneririm.

iPad 9. nesil almayı planlıyorum ama 64 GB yeter mi diye endişe ediyorum. Ders için kullanacağım arada oyun oynarım. Uzun süre kullanmayı düşünüyorum.

O tabletin çok alınabilirliğini düşünmüyorum. İşlemcisi beşinci yılını dolduracak, RAM'i 3GB ki iOS 17 var cihazda iOS 18 ve 19 da alacak büyük ihtimalle. Ve tablet çok pahalı onun yerine çok güzel Android tabletler var. 64 GB'de bana çok az üstelik.

Ne yapacagina bagli bana kalirsa alinmaz iPad 9 cok agir ve cerceveleri kalin. Android tabletlere bak bence veya iPad mini guzel butceni arttirabilirsen iPad mini oneririm.

iPad mini yerine 10.nesil iPad düşünüyorum mininin ekranı küçük geliyor bana.

O tabletin çok alınabilirliğini düşünmüyorum. İşlemcisi beşinci yılını dolduracak, RAM'i 3GB ki iOS 17 var cihazda iOS 18 ve 19 da alacak büyük ihtimalle. Ve tablet çok pahalı onun yerine çok güzel Android tabletler var. 64 GB'de bana çok az üstelik.

iPhone kullandigim icin iPad dusunuyorum ama Samsung'da Tab S9 FE gozume guzel geldi.

iPad mini yerine 10.nesil iPad düşünüyorum mininin ekranı küçük geliyor bana.

iPhone kullandigim icin iPad dusunuyorum ama Samsung'da Tab S9 FE gozume guzel geldi.

Bende iPhone kullanıyorum bilgisayarımda macOS televizyon kutum Apple TV hatta kulaklığımda AirPods ama o bütçeye gittim Huawei MatePad 11.5 aldım gerçekten iPad düşük bütçelerde alınacak bir cihaz değil sadece YouTube'ya falan girmeyecekseniz.

İçine video, fotoğraf, bir dolu oyun atmayacaksanız 64 GB yeter fakat onun yerine alınabilirse iPad 10 alınmalı artık.

Biraz kasmaya başladı.

Arada oyun oynamayı düşünüyorum PUBG, PES, Clash of Clans gibi oyunlar. Onun dışında seneye uni için not tutmak amaçlı alacağım.

Bende iPhone kullanıyorum bilgisayarımda macOS televizyon kutum Apple TV hatta kulaklığımda AirPods ama o bütçeye gittim Huawei MatePad 11.5 aldım gerçekten iPad düşük bütçelerde alınacak bir cihaz değil sadece YouTube'ya falan girmeyecekseniz.

Dediğim gibi not tutma arada oyun YT Netflix icin iPad düşünüyorum ama S9 FE de mantıklı geldi bana.

Üniversite boyunca götüreceğini sanmıyorum.

iPad 10 256 GB işimi görür mü peki? Bir kere alıyorum uzun yıllar kullanmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı