iPad 9. nesile 5750 TL verilir mi?

ama butçe arttırıp pc toplamak daha mantıklı gibi ben iyi telefonumu sattım pc aldım şimdi eski model ekranmı kırık telefon kullanıyorum pc için deger

Türkiye'de aldığın hiç bir şeyden pişman olmazsın.2 ay sonra aynı fiyattan alamayacağını görünce keyfe bile gelirsin.
Haklısın ama PC mi toplasam tabletmi alsam cok arada kaldım küçük şehirde oturduğumdan birzada 2. Elle uğraşmak istemediğimden iPad alıyım dedim
ipados sayasinde PC den farkı yok diyolar bilen deneyen varmı?

Türkiye'de aldığın hiç bir şeyden pişman olmazsın.2 ay sonra aynı fiyattan alamayacağını görünce keyfe bile gelirsin.
3 sene önce telefon almıştım 1.5 k ya 1 hafta sonra 2.5 olmuştu o keyif ayribisey

Son düzenleme:
ios alsan birkaç yıl sonra yavaşlıycak ben iphone 6 kullandım 2021 yılında telefon 2001den kalpa pc gibi aşırı yavaş ama pc aldıgınızda yavaşlarsa uprgrade yaparsınız

ios alsan birkaç yıl sonra yavaşlıycak ben iphone 6 kullandım 2021 yılında telefon 2001den kalpa pc gibi aşırı yavaş ama pc aldıgınızda yavaşlarsa uprgrade yaparsınız
Reis 2021 yılında 6 mi desteği 2020 de kesildi diye biliyorum iyi 2001 den kalma PC deneyimi almışsın iPad 9 u verip indirim alıp iPad 10-11 falanda alabilirsin fiyattan dusuyolar
ama haklisin PC konusunda her parça elinin altında istediğin gibi upgrade yaparsın

Yeni konular

Geri
Yukarı