iPad 9 vs Huawei matepad 11

@Aykut Simsek ne amacla kullanacaksınız?

En büyük amacım duzenli bir ajanda misali not tutmak, plan program yapıp düzenli bir şekilde gorebilmek, ders çalışmak olacak kalemiyle birlikte tabii.

İpad 10'a bütçem yetecegini sanmiyorum. İpad 9 4.500 lira matepad 11 3.500 liraya alabiliyorum ikisine de bütçem yetiyor ama üst sınır bu benim için.

Bende 2014 model Air 2 vardı alalı 8 sene olmuş. Hala cayır cayır çalışıyor iPadOS 15 kullanıyorum.

Bende 2014 model Air 2 vardı alalı 8 sene olmuş. Hala cayır cayır çalışıyor iPadOS 15 kullanıyorum.

%70 ihtimalle Huawei alacağım. iPad isteme nedenlerimden biri uzun ömürlü olmasıydı fakat görmeye tahammül edemediğim o iğrenç çerçeveleri değil 8 yıl 1 yıl sonra bile görmek istemediğime karar verdim. Teşekkür ederim.

Ben aslında seviyorum o çerçeveleri ya ayrı bi havası var. Ayrıca iPad 9'un ekran süresi Air 5'ten daha uzun. Ben normalde iPad 9 alacaktım fakat hem type-c girişinin olmaması hem de Apple'ın öğrenci indirimi yanına Air 5'lere Airpods 2 vermesi sebebiyle Air 5'e karar verdim.

Dijital resim cizmedigin sürece matepad al. Dijital resimde orta seviyeye kadar yine matepad oneririm. Diger türlü IPad'in kalemi ve çizim uygulamalari kesinlikle daha iyi. Ders, not falan matepad fazla bile bunlar icin IPad'e fazla para vermene değmez. Snapdragon 865 8 yılı bilmem ama 5 sene çatır çutur götürür tableti. Ekran hz, depolama, apk rahatlığı vs. Bunlari saymıyorum bile.

Çerçevenin kalın olma sebebi tek elde tutarken elinin ekrana temas etmemesi içindir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…