iPad 9 vs Mi pad 5

Burak_722

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 3 tablet almayı düşünüyorum da iPad 9 ile Xiaomi Mi pad 5 arasında kaldım. iPad tarafında iPadOS yazılım sistemi ve A13, uzun yıllar boyunca yazılım desteği var ama Xiaomi tarafında ise 120 Hz ekran, 256/8, HDR10+,Dolby ses teknolojisi, pili daha iyi ve bazı özellikleri daha önde sizce hangisini alayım?

Hocam neyin ne olduğunu biliyorsunuz Sizin için hangisi daha önemli ise o. Şahsen ben olsam mi padi alırdım.

Merhaba arkadaşlar, 3 tablet almayı düşünüyorum da iPad 9 ile Xiaomi Mi pad 5 arasında kaldım. iPad tarafında iPadOS yazılım sistemi ve A13, uzun yıllar boyunca yazılım desteği var ama Xiaomi tarafında ise 120 Hz ekran, 256/8, HDR10+,Dolby ses teknolojisi, pili daha iyi ve bazı özellikleri daha önde sizce hangisini alayım?

iPad 9 alınmaz Air 4 alınır ama mi pad 5 daha iyi iPad 9'dan.

Hocam bazı yerlerde Android tabletler 2 yıla çöp olur falan deniliyor doğru mudur?

Hocam o şöyle oluyor; orta segment işlemcisi olan tablet performansı zaten ne kötü ne iyi olduğu için biraz yavaşladığında çok batıyor SD860 hem kaliteli bir markanın işlemcisi hem de yapısı sayesinde fark edilir bir yavaşlama 3 yıla kadar başlamaz 5 yıla çöp olur. Tabii düzgün kullanırsanız 7-8 yıl da dayanabilecek bir tablet.

Ne için kullanacaksınız? Eğer not tutma, ders çalışma gibi şeylerse iPad daha avantajlı. Video izleme, günlük takılma gibi şeyler yapacaksanız Xiaomi ekranı ve hoparlörü ile daha avantajlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı