iPad Air 3 alınır mı?

Stanker

Hectopat
Daha fazla  
Resim çizelebileceğim, oyun oynayacağım, ders çalışmaya güçlü bir tablet arıyorum.

Eğitim indirimindeki AirPods çıkarınca 3500 lira oluyor iPad Air, 3. 500 TL'ye de 1. nesil kalem alacağım.

Sizce almalıyım mıyım?

Resim çizelebileceğim, oyun oynayacağım, ders çalışmaya güçlü bir tablet arıyorum.

Eğitim indirimindeki AirPods çıkarınca 3500 lira oluyor iPad Air, 3. 500 TL'ye de 1. nesil kalem alacağım.

Sizce almalıyım mıyım?
iPad bence her halükarda alınır. Şarj girişini bozmadığınız sürece de uzun yıllar kullanırsınız. Sadece şarja biraz dikkatli takın. iPad Mini cihazımın şarj cihazını bozdum 500-600 lira falan para istedi Apple. O zamanlar zaten dolar 2-3 arası yani o paraya rahat Samsung tablet alınırdı. Ben de çöpe attım başka bir tablet aldım.

Hocam 2012'de iPad 4 aldım. Kaymak gibi çalışıyor. Tek sıkıntı yazılımını durdukları için bazı uygulamaları yüklemekte sorun çekiyorum. Onuda Jailbreak sayesinde hallediyorum. Yani 8 sene geçmiş ama ilk günlerinde çok bir fark yok desem yalan olmaz.

Sizce almalıyım mıyım?
Bence alınır. Zamanında sadece oyun için iPad 4 almıştık. 4 sene kadar oyun işini gördü 2 sene kadar eğitimde kullanıldı ve şuan ise kenarda duruyor. Hız olarak artık ömrünü doldurdu ama kullandığım en uzun ömürlü cihazlardan biri oldu 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı