iPad Air 4. nesil GoodNotes ısınıyor

Daha fazla  
2021 Ocak ayından beri bu cihazı kullanıyorum hele son dönemlerde bütün işlerimi tabletten görüyorum. GoodNotes'i de çok aktif kullanmak durumunda kalıyorum. Başka uygulamalarda sorun yok ama GoodNotes kullanırken cihaz deli gibi ısınıyor ve şarjı normalden iki üç kat daha hızlı gidiyor.

Bu sorun Notability'de de vardı ama bir ayarı vardı onu yapınca düzeliyordu. GoodNotes'te öyle bir ayar bulamıyorum. Ayrıca yazarken bazen algılamıyor ama kalemlerde de problem olabilir, birkaç gün mat koruyucu kullandım mahvetti kalemleri. Notability de çok fazla kastığı ve yedeklemesi rezalet olduğu için onu kullanmak istemiyorum.

Bu soruna bir çözüm var mı? Sürekli cihaz soğusun ve şarj olsun diye dersi bırakmak zorunda kalıyorum, şarjda kullanmam gerekiyor iyice ısınıyor vs.

OneNote deneyin. Kitaplar uygulamasında bende de oluyor. iPad 8 + orijinal kalemle kullanıyorum. Yazımı düzeltmek için arkada işlem yapıyor o yüzden öyle. Örneğin laptopa bağladığım grafik tablet ile OneNote kullanırsam arkada AI çalışıyor yazımı düzeltmek için ve işlemci ısınıyor.

OneNote deneyin. Kitaplar uygulamasında bende de oluyor. iPad 8 + orijinal kalemle kullanıyorum. Yazımı düzeltmek için arkada işlem yapıyor o yüzden öyle. Örneğin laptopa bağladığım grafik tablet ile OneNote kullanırsam arkada AI çalışıyor yazımı düzeltmek için ve işlemci ısınıyor.
Çok teşekkür ederim hocam. Onunla deneyeceğim bir de.

Hocam ekran ısınıyor olabilir mi?
Parlaklığı kısıp deneyin.
Olabilir hocam bi baktım şimdi fulldeymiş parlaklık. Çok teşekkürler kısıp bakayım bir de.

Geri
Yukarı