iPad Air 4 vs. iPad Pro 11"

tyrosee

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, alış amacım çoğunlukla oyun, film ve video izlemek olacak. Oyun olarak PUBG Mobile oynayacağım. iPad Air 4'ün tekli çekirdek performansı Pro'ya göre daha fazla ancak Pro 120Hz ekrana sahip. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Merhaba iPad Pro 4.nesil 12.9 inch modeli kullanarak söylüyorum. İçinde PUBG Mobile Netflix ve ödevlerimi yapıyor oynuyor ve hazırlıyorum. Fakat bilgin olsunki PUBG Mobile'de ve şarjda oyun olsun Netflix'te bir şeyler izlemek olsun çok ısınıyor o ki elini bile arka kasaya koyamıyorsun tabletin yanında mini fan gibi bir şey almanı öneririm ya da başka modellere yönelebilirsin :).7500 TL vereceğine bir Gaming laptop alabilirsin. Ben bir şu önümdeki sınavi hayırlısıyla geçersem tableti satıp üstüne biraz daha para ekleyip MacBook Pro 2019 almayı düşünüyorum.

Merhaba iPad Pro 4.nesil 12.9 inch modeli kullanarak söylüyorum. İçinde PUBG Mobile Netflix ve ödevlerimi yapıyor oynuyor ve hazırlıyorum. Fakat bilgin olsunki PUBG Mobile'de ve şarjda oyun olsun Netflix'te bir şeyler izlemek olsun çok ısınıyor o ki elini bile arka kasaya koyamıyorsun tabletin yanında mini fan gibi bir şey almanı öneririm ya da başka modellere yönelebilirsin :).7500 TL vereceğine bir Gaming laptop alabilirsin. Ben bir şu önümdeki sınavi hayırlısıyla geçersem tableti satıp üstüne biraz daha para ekleyip MacBook Pro 2019 almayı düşünüyorum.

Hocam kaç derece oluyor çok merak ettim gerçi ben 11" modelini alacağım ancak ciddi bir sorun bu. Elinizde termometre gibi bir alet varsa ölçebilir misiniz?

Maksimum95 dereceye kadar çıkabiliyor ama PUBG oynarken 82 derece olmuştu bende fakat şarjda oyalanmadığınız sürece tablet ısınmaz hiç öyle bir durumla karşılmadım :) fakat önerim iPad Pro 2021'i beklemeniz sanırım 1-2 ay kaldı çıkmasına.

Hocam bende neden hiç ısınmıyor acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı