iPad Air 5 Touch ID çalışmıyor

Ramazan038tr

Hectopat
Dün Apple sitesinden eğitim indirimli iPad Air 5 aldım ve kullandıktan sonra parmak izinin çok iyi çalışmadığını fark ettim. İade mi etmeliyim yoksa değişim yaparlar mı?

Apple'ın garanti sürecini hiç sevmem kullanıcıya para kilitlemeyi çok seviyorlar tam çalışmadığını belirterek şansını dene eğer ücretsiz değişim olursa yaptır ama sakın iade etme çünkü fiyatlar artacak ben 10.nesil IPad'i mayıs'ta 9000 liraya aldım şu an 16 bin liraya dayandı.

Apple'ın garanti sürecini hiç sevmem kullanıcıya para kilitlemeyi çok seviyorlar tam çalışmadığını belirterek şansını dene eğer ücretsiz değişim olursa yaptır ama sakın iade etme çünkü fiyatlar artacak ben 10.nesil IPad'i mayıs'ta 9000 liraya aldım şu an 16 bin liraya dayandı.
Tableti daha dün aldım koşulsuz iade yapamaz mıyım?

Durumu belirt, garantiye gönder. Garantiden değişim yaparlar siz bir şey yapmadıysanız. Apple destek konusunda mükemmel. Tabii, cihazdan soğuduysanız iade etmeyi deneyebilirsiniz ama önermem. Garanti daha iyi bir çözüm bana kalırsa.

Tableti daha dün aldım koşulsuz iade yapamaz mıyım?

Eğer Apple derse kullanıcı hatası var iade yapmam o zaman tüketici hakları devreye girer birçok firma fabrika çıkışlı hatalı ürünü kullanıcı hatası diyerek iade almıyor.
O gülücük atan arkadaşlara da şunu belirtim vatan bilgisayarda kontrol yapılarak ürünü teslim aldım ve tuş içine göçük kalıyordu hatta adamda dedi gel onarım talebi oluşturalım sonra Apple tekniğe yolladım ürünü ve bana kullanıcı hatası dediler gittim 900 lira para baydım tuşu tamir ettirdim o yüzden şu algıdan çıkın (Apple premium bir marka kullanıcıyı düşünüyor) evet düşünebilir ama para koparmak için de ellerinden geleni yapıyorlar.

Geri
Yukarı