iPad Air alınır mı?

MuKeDa

Centipat
Merhabalar, ihtiyaçlarım yönünde bir tablet almayı düşünüyorum. Kullanım amaçlarım:
Not tutmak.
Ders çalışmak.
Kalem çalıştırması, avuç içi algılamama özelliği olursa iyi olur.

İkinci el olarak bulduğum ürün iPad Air 1.nesil; 32 GB, fiyatı ise 1400 TL. Sizce ihiyaçlarımı karşılar mı, fiyatı uygun mu, alınır mı, eğer başka öneride bulunmak isterseniz bütçem maksimum 1500 TL, bu fiyatın altında sıfır veya ikinci el önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ihtiyaçlarım yönünde bir tablet almayı düşünüyorum. Kullanım amaçlarım:
Not tutmak.
Ders çalışmak.

İkinci el olarak bulduğum ürün iPad Air 1.nesil; 32 GB, fiyatı ise 1400 TL. Sizce ihiyaçlarımı karşılar mı, fiyatı uygun mu, alınır mı, eğer başka öneride bulunmak isterseniz bütçem maksimum 1500 TL, bu fiyatın altında sıfır veya ikinci el önerilerinizi bekliyorum.
Bence İpad 8'e bakmalısınız fiyatı fazla olsa da şuan ki fiyatına göre en güçlü tablet. Eğer bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz geçtiğimiz aylarda çıkan iPad Air 4'ü öneririm.

Not tutmak.
Ders çalışmak.

Eskiden iPad Air kullaniyordum memnun kaldığım bir cihaz fakat Air 2 öneririm.
Cihazı alırken depolamaya dikkat edin 16 GB modellerden kaçının.

O paraya A7 işlemcili bir cihaz alınmaz hocam. Bütçeyi arttırıp iPad 8. nesil alabilirsiniz. Ayrıca Pencil 1. nesil uyumludur.

iPad Air 1. nesilin Apple Pencil desteği yok. Kalem kullanamazsınız yani. Apple Pencil dışındaki diğer kalemlerle yazması pek hoş değil zaten.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı