iPad Air mı iPad Pro mu?

Gerçekten hepinize teşekkür ediyorum. iPad Pro 12.9 Wi-Fi modelinde karar kıldım. 256 bile fazla dendiği için çizim işi için şimdi 256 veya 128 arasında seçim yapmak kaldı sadece .

Sadece çizim yapacaksan 128 alıp birazcık da olsa paranı kurtarabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle .

Sadece çizim yapacaksan 128 alıp birazcık da olsa paranı kurtarabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle .
Hem bilgi hem iyi dilekleriniz için teşekkür ederim tekrardan. 750 lira gibi bir fark ile ilerde sıkıntı çekme ihtimalimi azaltabilirim sanırım 256 bana daha uygundur sonradan pişman olmamak için

Hem bilgi hem iyi dilekleriniz için teşekkür ederim tekrardan. 750 lira gibi bir fark ile ilerde sıkıntı çekme ihtimalimi azaltabilirim sanırım 256 bana daha uygundur sonradan pişman olmamak için

Rica ederim. Mantıklı bir karar alın 256 içiniz rahat olsun. İyi geceler dilerim .

Gerçekten hepinize teşekkür ediyorum. iPad Pro 12.9 Wi-Fi modelinde karar kıldım. 256 bile fazla dendiği için çizim işi için şimdi 256 veya 128 arasında seçim yapmak kaldı sadece
128 alıp taşınabilir SSD alarak hem bilgisayar hem tablette veri aktarımı yapabilirsiniz. Sadece çizim için ise 12.9 güzel bir büyüklük ancak 11 daha taşınabilir ve ideal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…