iPad Air vs Matepad 11

Arkadaşlar tabii ki İOS daha iyi bir işletim sistemi konu hangi işletim sisteminin daha iyi olduğu değil arada kalemiyle birlikte alındığında 2000 liradan fazla fark var. Bu farka değer mi yoksa matepad (android değil HARMONY OS) Android tabletlere nazaran daha uzun ömürlü müdür?

Arkadaşlar tabii ki iOS daha iyi bir işletim sistemi konu hangi işletim sisteminin daha iyi olduğu değil arada kalemiyle birlikte alındığında 2000 liradan fazla fark var. Bu farka değer mi yoksa matepad (Android değil Harmony OS) Android tabletlere nazaran daha uzun ömürlü müdür?

Mate 9 bile harmony alıyor bu pazarlama stratejisi olabilir ama ben en az 3 yıl güncelleme alacağını düşünüyorum kullanış olarak andoridden farkı çok az optimizasyon falan olarak ise daha iyi gibi andoride göre.

Not almak için dediğiniz için iPad ama benim de bütçe yetmediği için geçen sene Tab S6 Lite almıştım 2400'e. Şu an 2600-3000 arası. Ben hala sıkıntısız kullanıyorum. Onun üst modeli S7 FE'yi önerebilirim o bütçeye. Veya iPad 9.
Samsunglarda kalem de çıkıyor kutudan hem.

Az önce hepsine bakındım samsungun kalemi gerçekten çok konforlu ama o android ağırlığı var üzerinde. Huawei uygulama yönünde cok eksik. Goodnotes vb. Uygulamaların cogu yok (samsung notes da cok iyiydi). Netice itibariyle Ipad 9.nesile dogru gidiyoruz balalım. Teşekkür ederim cevaplar icin

Not almak için dediğiniz için iPad ama benim de bütçe yetmediği için geçen sene Tab S6 Lite almıştım 2400'e. Şu an 2600-3000 arası. Ben hala sıkıntısız kullanıyorum. Onun üst modeli S7 FE'yi önerebilirim o bütçeye. Veya iPad 9.
Samsunglarda kalem de çıkıyor kutudan hem.
Mate 9 bile harmony alıyor bu pazarlama stratejisi olabilir ama ben en az 3 yıl güncelleme alacağını düşünüyorum kullanış olarak andoridden farkı çok az optimizasyon falan olarak ise daha iyi gibi andoride göre.
Hem harmony os'un akıcılığı hem de 120 hz olması cok keyifli gerçekten. Ama uygulamalar :(

Ben OneNote + Samsung Notes kullanıyorum. OneNote Android uygulaması kötü ama her platformda çalışan tek o var. Rahat oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı