Ipad Air2 vs Samsung Galaxy Note 12.2 Pro

samsung ilk başta ipad'den daha iyi performans veriyor gibi görünebilir ama zaman içerisinde çok yavaşlayıp touchwiz arayüzü sayesinde roota zorunlu hale getirebilir ipad ise ilk günkü tazeliğini koruyacaktır :)

iPad' in de kısıtlamaları bir süre sonra illallah getirtiyor. Şu an da bilgisayar olmadığı için JB de yapamıyorum. Ve bu arada garantim gider diyenlere dipnot: Cydia dan indirilen Cydia Impactor isimli uygulama Jailbreak i tamamen Kaldırıyor, ve garantiniz devam ediyor. Ancak, garanti kapsamında bozulduysa ve iPad i açılmazsa sıkıntı.

iPad' in de kısıtlamaları bir süre sonra illallah getirtiyor. Şu an da bilgisayar olmadığı için JB de yapamıyorum. Ve bu arada garantim gider diyenlere dipnot: Cydia dan indirilen Cydia Impactor isimli uygulama Jailbreak i tamamen Kaldırıyor, ve garantiniz devam ediyor. Ancak, garanti kapsamında bozulduysa ve iPad i açılmazsa sıkıntı.

Apple kullanıcaksan zaten appstore uygulamalarına para yatırmak zorundasın adamlara haklı okadar yazılım yazıp kodlarla uğraşıyorlar millet jailbreak yapıp ücretsiz indiriyor fiyatlar ucuz demiyorum ama Apple ürünü kullanıcaksan masraf yapman gerektiğini unutmıycaksın.

Apple kullanıcaksan zaten appstore uygulamalarına para yatırmak zorundasın adamlara haklı okadar yazılım yazıp kodlarla uğraşıyorlar millet jailbreak yapıp ücretsiz indiriyor fiyatlar ucuz demiyorum ama Apple ürünü kullanıcaksan masraf yapman gerektiğini unutmıycaksın.

Tek sıkıntı o olsa ipa lar iTunes den bile yükleniyor...

25PP var, VShare var da var yani jailbreaksiz bedava program indirmek için geliştirilmiş yöntemler çok yani sırf uygulama için Jailbreak yapılmaz artık bunu öğrenmelisiniz. Ayrıca JB' de de her şey bedava değil iFile (adından emin değilim) gibi bazı tweakler paralı olabiliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı